Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wiceprezes - Członek zarządu biuro projektowe

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Control Process SA

    Grupa Kapitałowa, koncentrująca swoją działalność na Generalnym Wykonawstwie obiektów budownictwa specjalistycznego:
    - wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego,
    - produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
    - obiekty służące ochronie środowiska,
    - instalacje przemysłowe i obiekty infrastrukturalne,

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Wiceprezes / Członek zarządu biuro projektowe

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie spółką oraz pozyskiwanie kontraktów projektowych w sektorze energetycznym,ochrony środowiska i przemysłu ogólnego

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe
    • umiejętności polegające na pozyskiwaniu kontraktów projektowych w różnych branżach
    • nadzór nad realizacją kontraktów
    • doświadczenie w pełnieniu funkcji prokurenta/ członka zarządu/prezesa firmy projektowej
    • język angielski na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    • narzędzia pracy
    • umowa o pracę
    • pracę w miłej atmosferze

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.