Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wiceprezes – Członek Zarządu - Dyrektor finansowy

ROI ROBOTICS GROUP S.A.

Góra Libertowska 45

Libertów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne i prawidłowe gospodarowanie majątkiem

  • Nadzorowanie rozliczeń wewnętrznych i procesu obiegu informacji i dokumentów,

  • Współpraca z kadrą zarządzającą przy wdrażaniu procesów wewnętrznych i nadzorze nad prawidłowością ich funkcjonowania

  • Reprezentacja spółki w relacjach z kontrahentami, bankami, Partnerami zewnętrznymi i organami administracyjnym

  • Opracowanie, nadzór i aktualizacja budżetów i harmonogramów projektów

  • Wspieranie Zarządu w negocjacjach umów i wdrażaniu struktur organizacyjnych dla projektów (spółki celowe, umowy inwestycyjne, współpraca z kancelariami prawnymi)

  • Współtworzenie długoterminowej strategii finansowania firmy

  • Współpraca z Radą Nadzorczą

  • Nadzór nad prowadzonymi postępowaniami administracyjnymi dotyczącymi realizowanych inwestycji

  • Nadzór nad realizacją umów związanych z pozyskaniem, przygotowaniem, realizacją i finansowaniem projektów

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku finanse / zarządzenie

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dyrektor finansowy) lub w organizacjach o złożonych strukturach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania stresem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Biegła znajomość MS Office, w tym zwłaszcza MS Excel

  • Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania spółek kapitałowych

  • Wysoka orientacja na realizację celów w dynamicznym, rozwijającym się środowisku

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (przede wszystkim komunikatywność i zarządzanie ludźmi)

  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu strategii finansowania, a także w jej aktywnej realizacji związanej z pozyskiwaniem środków finansowych z zewnętrznych źródeł finansowania,

  • Mile widziane: doświadczenie w branży przemysłowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • nieszablonową pracę w szybko rozwijającej się spółce

  • realny wpływ na działalność spółki

  • szeroki zakres w podejmowaniu własnych inicjatyw wraz z wynikającą z tego odpowiedzialnością,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

ROI Robotics Group S.A. to grupa technologiczno – inwestycyjno – usługowa, która jest jednym z liderów na rynku dostarczania usług oraz inwestycji w obszarze automatyzacji i robotyzacji przemysłu.

Siła i potencjał grupy tkwi w zdywersyfikowanym zakresie działalności poszczególnych dywizji grupy, który pozwala na kompleksową obsługę Klienta począwszy od wdrażania i dostarczania maszyn i linii produkcyjnych, poprzez optymalizację produkcji, po zapewnienie rynków zbytu w kraju i zagranicą.

www.roirobotics.com