Oferta pracy

Wiceprezes Zarządu Spółki (branża meblowa)

RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • prezes
  • praca stacjonarna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Nasz klient to polski producent sztukaterii, mebli i paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych. Jest to rodzinna firma, istniejąca od 1980 roku. Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Spółki na rynku biznesu, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz przed organami zewnętrznymi

  • Nadzorowanie, kreowanie strategii handlowej Spółki oraz dalszej ekspansji na rynki krajowe i zagraniczne

  • Inicjowanie zmian i nadawanie kierunku zmierzającego do optymalizacji procesów biznesowych

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami detalicznymi, sieciami handlowymi/lokalnymi, dystrybutorami

  • Koordynacja kluczowych projektów Spółki, zarządzanie krajowym i zagranicznym obszarem sprzedaży

  • Wyznaczanie celów oraz nowych możliwości rozwoju Spółki

  • Zarządzanie pionem handlowym (20 osób)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Dyrektora Handlowego lub Członka Zarządu odpowiedzialne za handel w organizacji

  • Min. 5 letnie doświadczenie w handlu krajowym/zagranicznym z branży meblowej, produkcji dekoracji wnętrz, branży dystrybucyjnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie zawodowe w organizacji zatrudniającej 250 pracowników lub powyżej oraz umiejętności zarządzania zespołem złożonym z co najmniej 20 osób

  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej aktywności w terenie i częstych wyjazdów służbowych (niezbędne jest prawo jazdy kat. B)

  • Zdolności negocjacyjne, analityczne i organizacja pracy

  • Kreatywność, otwartość, entuzjazm w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL, funkcje typu wyszukaj pionowo/poziomo/tabele przestawne to niezbędna konieczność)

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o relację B2B lub Umowę o pracę

  • Pracę w rodzinnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie za zrealizowana cele oraz udział w ogólnych zyskach firmy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • Dodatkowe zniżki na produkty firmowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Recru.to – młoda, dynamiczna firma rekrutacyjna, z bagażem ponad stu zrealizowanych projektów personalnych.

Przewiń do profilu firmy