Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wielojęzyczny Agent Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wisecars Sp. z.o.o.

    Wisecars to agencja wynajmu samochodów oferująca usługi głównych i niezależnych dostawców wynajmu samochodów na całym świecie! Oferujemy bezpieczną rezerwację online na wszystkich głównych lotniskach i we wszystkich większych miastach świata.

    Wisecars bezustannie pracuje nad utrzymaniem dobrych relacji z klientami, jak i dostawcami w celu zapewnienia najlepszej obsługi oraz najniżej ceny wynajmu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez:

    • Odpowiadanie na prośby klienta przez telefon lub e-mail.
    • Przewidywanie, jakich informacji klient będzie wymagał na późniejszym etapie i dostarczenie ich mu.
    • Dostrzeganie możliwości wywindowania ceny.
    • Wykonywanie telefonów w celu potwierdzenia lub przedstawienia nowych ofert.
    • Ciągłe zachęcanie klienta do korzystania z usług.

    Czasami Twoje umiejętności językowe mogą być także wykorzystywane do tłumaczeń!

    Potrzebujemy zmotywowanych i entuzjastycznie nastawionych pracowników, których charakteryzuje chęć rozwoju w biznesie start-up.

    Wymagania:

    • Priorytetem będzie znajomość języka włoskiego ale jeśli znasz inne języki i czujesz się na siłach to zapraszamy do przesyłania CV
    • Mile widziana dobra znajomość jednego z następujących języków: francuski, hiszpański, portugalski, niemiecki
    • Osoby z pozytywnym nastawieniem i dużymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Niezbędna chęć do nauki.

    Co oferujemy:

    • Możliwość podjęcia niesamowitych wyzwań oraz szansa na realizację siebie.
    • Szansa pracy w środowisku start-up, który oferuje nieograniczone możliwości.
    • Oraz oczywiście konkurencyjne wynagrodzenie.

    If you are interested, please send the application by clicking the application button.