Logo Pracuj.pl

Wind Turbine Technician – Technik Turbin Wiatrowych

Robur WindO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie placu budowy, narzędzi, komponentów
  • Prace związane z instalacją lub serwisem turbin wiatrowych zgodnie z instrukcjami
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Realizacja wewnętrznych procedur firmy w zakresie świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie elektryczne / mechaniczne
  • Doświadczenie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Motywacja i otwartość
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Oferujemy prace w międzynarodowym środowisku, również za granicą
  • Zakwaterowanie w czasie pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w rozwijającej się firmie

Robur Wind Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej.

Ponad tysiąc turbin wiatrowych o mocach od 1,0 do 6,0 MW wzniesionych i oddanych do użytku w całej Europie jest dowodem naszego szerokiego doświadczenia – zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Aby rozwijać swoją działalność Robur Wind poszukuje szans w pozyskiwaniu nowych projektów i poszukuje Techników Turbin Wiatrowych. Nasze zlecenia (projekty) realizowane są w Polsce i za granicą w różnych krajach Europy.

Aplikowanie

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania

Wind Turbine Technician – Technik Turbin Wiatrowych, Białystok