Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wind Turbine Technician – Technik Turbin Wiatrowych

Robur Wind

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie placu budowy, narzędzi, komponentów

  • Prace związane z instalacją lub serwisem turbin wiatrowych zgodnie z instrukcjami

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Realizacja wewnętrznych procedur firmy w zakresie świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie elektryczne / mechaniczne

  • Doświadczenie mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Motywacja i otwartość

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Oferujemy prace w międzynarodowym środowisku, również za granicą

  • Zakwaterowanie w czasie pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w rozwijającej się firmie

Robur Wind

Robur Wind Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej.

Ponad tysiąc turbin wiatrowych o mocach od 1,0 do 6,0 MW wzniesionych i oddanych do użytku w całej Europie jest dowodem naszego szerokiego doświadczenia – zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Aby rozwijać swoją działalność Robur Wind poszukuje szans w pozyskiwaniu nowych projektów i poszukuje Techników Turbin Wiatrowych. Nasze zlecenia (projekty) realizowane są w Polsce i za granicą w różnych krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania