Oferta pracy

Windows 10 Junior DevOps Engineer

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz co najmniej rok doświadczenia z Windows 10 i platformami pomocniczymi takimi jak SCCM,
  • Masz odpowiednie doświadczenie i zrozumienie w co najmniej 2 z technologii: Group Policies / Active Directory lub Azure Active Directory / Intune / Office 365 / Microsoft Store for Business,
  • Posiadasz znajomość skryptowania w VB / PowerShell,
  • Jesteś osobą o otwartym umyśle, chętną do nauki, podejmowania nowych wyzwań oraz rozwijania współpracy z kolegami z innych jednostek ING Group.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Posiadanie wiedzy na temat zagrożeń informatycznych oraz umiejętność ograniczenia tych zagrożeń w swoich usługach,
  • Umiejętność aktywnego wprowadzania ulepszeń i innowacji,
  • Umiejętność poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Informacje o Zespole:

Do naszego nowego projektu szukamy doświadczonych, wysoko zmotywowanych pracowników, którzy chcą pracować w międzynarodowej firmie z najnowszymi technologiami. W ING Tech Polska stosujemy podejście Agile, wykorzystując w naszej codziennej pracy elastyczne frameworki, takie jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi pracujemy. Szeroka autonomia, jaką posiadają nasi pracownicy, stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam na dostosowanie się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane squadami stanowią rdzeń naszej organizacji. Mają one jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i w oparciu o współpracę zespołową wypracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.

Zakres obowiązków:

40%
  - Rozwój

30%
  - Administracja

30%
  - Bezpieczeństwo

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy