Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Windykator / Agent Terenowy

Kredyt Inkaso S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych;

  • Bieżące raportowanie obsługiwanych spraw poprzez aplikację mobilną;

  • Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia;

  • Monitoring spłat obsługiwanych klientów.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy kandydatów, którzy mają już pracę, prowadzą działalność gospodarczą i są zainteresowani podjęciem u nas pracy dodatkowej;

  • Minimum pół roku doświadczenia w windykacji terenowej lub w innej pracy o charakterze terenowym w kontakcie z Klientami;

  • Dobrej organizacji pracy, mobilności i gotowości do zróżnicowanych godzin pracy;

  • Wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych;

  • Umiejętności pozyskiwania i wykorzystywania informacji;

  • Zaświadczenia o niekaralności.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy (własna działalność gospodarcza);

  • Atrakcyjny system prowizyjny, płatności za dodatkowe ustalenia oraz nagrody finansowe w regularnych konkursach;

  • Swobodę w ustalaniu czasu pracy i samodzielność w działaniu;

  • Brak zakazu konkurencji;

  • Wsparcie Koordynatora na każdym etapie współpracy.

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy