Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Windykator - Inspektor terenowy

  • Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JDS Consulting sp. z o.o.

    JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu to podmiot wyspecjalizowany w świadczeniu usług terenowych. Naszym klientom oferujemy usługi obejmujące windykację terenową, weryfikacje potencjalnych klientów/kontrahentów, fotoinspekcje nieruchomości, odbiór ruchomości (w tym sprzętu wskazanego przez naszych klientów). Realizujemy zlecenia dla firm z sektora finansowego, kancelarii prawnych, funduszy inwestycyjnych oraz sektora b2b.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na terenie całego kraju.

    Miejsce pracy: Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Szczytno
    Region: warmińsko-mazurskie

    Zakres obowiązków:

    • terenowa windykacja wierzytelności od klientów,
    • weryfikacja potencjalnych klientów,
    • pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania wywiadów gospodarczych,
    • odbiór sprzętu od klientów
    • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
    • motywowanie klientów do zapłaty,
    • terminowe realizowanie zleconych weryfikacji,
    • sporządzanie dokumentacji zdjęciowej,
    • raportowanie do centrali efektów zrealizowanych zadań/poczynionych ustaleń.

    Wymagania:

    • prowadzenie własnej działalności – warunek konieczny,
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,
    • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,
    • umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami,
    • obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,
    • aktywne prawo jazdy kat. B,
    • posiadanie takich narzędzi pracy jak: telefon, samochód, komputer z dostępem do interentu,
    • doświadczenie w pracy windykatora terenowego będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • możliwość nawiązania współpracy "od zaraz",
    • stałe wsparcie w zakresie bieżącej realizacji działań terenowych,
    • bardzo ciekawą i dynamiczną pracę,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość uczestniczenia w rozwoju nowatorskiego rozwiązywania zagadnień monitoringu i windykacji należności,
    • profesjonalny pakiet szkoleniowy i produktowy przygotowujący do realizacji zadań,
    • umowę o współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.