Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Windykator - Konsultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Parkmar Inkaso jest grupą kapitałową i jednym z liderów dostarczających instrumentów do obsługi konsumentów w systemie off i on-line w zakresie pożyczek konsumenckich. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo kredytu konsumenckiego pomiędzy instytucjami pożyczkowymi a konsumentami. Jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów sprawiają, że spółki są utożsamiane z kompleksową opieką przy planowaniu finansów domowych na najwyższym poziomie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    Windykator / Konsultant

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Nadzorowanie płatności pożyczek konsumenckich on-line i off-line
    • Zawieranie umów kredytu konsumenckiego
    • Przyjmowanie wpłat
    • Wyznaczanie kierunków o wysokiej rentowności
    • Wdrażanie na regionach nowych usług i procesów
    • Współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki
    • Regularna kontrola bieżących wyników i raportów oraz analiza kosztów
    • Podejmowanie ostatecznej decyzji w kwestii zawieranych umów kredytu konsumenckiego z konsumentami

    Oczekiwania:

    • Otwartość na wyzwania i umiejętność działania w dynamicznym środowisku pracy
    • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
    • Umiejętność działania projektowego
    • Łatwość nawiązywania kontaktu

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu
    • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu
    • Auto służbowe do pełnej dyspozycji
    • Wysokie zarobki
    • Doskonalenie umiejętności zawodowych
    Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W wysyłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29-08-1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 )”.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Parkmar Inkaso s.c. Marta Piechocka Jakub Piechocki z siedzibą w Bydgoszczy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz.U. z 2016r. poz. 922. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez, ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Parkmar Inkaso s.c. Marta Piechocka Jakub Piechocki z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Śniadeckich 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub o brony przez roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    bottom