Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Windykator należności

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego oddziału w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, otwartej na opinie i pomysły;
    • dynamiczne miejsce pracy, dające szansę na rozwój osobisty i zawodowy;
    • ambitną i ciekawą pracę mad projektami rozwoju infrastruktury IT firmy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • dodatkowe benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie);
    • stabilność zatrudnienia w firmie będącej od 2003 roku liderem branży SEO i SEM i częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Bauer Media;
    • wysokiej jakości sprzęt (narzędzia) i technologia;
    • wsparcie w okresie wdrożenia w zadania i następnie w realizacji celów, przy jednoczesnej samodzielności;
    • elastyczne godziny pracy;
    • pracę w nowoczesnym biurze klasy A w samym centrum Poznania – na XVIII piętrze budynku Andersia Tower.

    Zakres obowiązków:

    • telefoniczna windykacja należności,
    • monitoring należności i kontrola rozrachunków z klientami,
    • działania upominawcze i motywowanie klientów do terminowych rozliczeń,
    • negocjacje z dłużnikami dotyczące rozłożenia długu na raty,
    • przygotowywanie i zawierania ugód z dłużnikami,
    • ocena kondycji finansowej dłużników,
    • współpraca z kancelariami prawniczymi i komorniczymi,
    • współpraca z firmami windykacyjnymi,
    • realizacja procedur związanych rejestrami dłużników (KRD)

    Wymagania:

    • półroczne doświadczenie na stanowisku bezpośrednio związanym z telefoniczną windykacją należności, zdobyte w instytucjach finansowych (firmach windykacyjnych, bankach, firmach ubezpieczeniowych),
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • asertywność i zdecydowanie w komunikacji,
    • determinacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • nastawienie na efekt wykonywanych zadań,
    • motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

    Aby aplikować, wystarczy wysłać CV przez stronę
    lub na adres e-mail: [email protected]