Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Windykator - Negocjator Terenowy

Honesta Inkaso spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacje informacji o kliencie

  • Ustalanie przyczyn opóźnień w spłacie

  • Negocjowanie spłaty

  • Raportowanie bieżących wyników z pracy terenowej

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w systemie ośmiogodzinnym, posiadających status ucznia/studenta oraz osób chętnych do podjęcia pracy dodatkowej, posiadających zatrudnienie w innej firmie, a także osób posiadających działalność gospodarczą

  • Dobra organizacja pracy, aktywne prawo jazdy kat.b oraz możliwość używania samochodu w pracy

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji, dopasowanie się do danej sytuacji

  • Umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji

To oferujemy

  • Umowę zlecenie z wynagrodzeniem 3 000 zł netto dla osób chętnych podjęcia pracy w wymiarze większym niż zajęcie dodatkowe, zwrot kosztów paliwa lub umowę B2B

  • Darmowe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne

  • Atrakcyjny system prowizyjny, płatności za dodatkowe ustalenia oraz nagrody

  • Wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy

  • Swobodę w organizowaniu czasu pracy

  • Miejsce pracy dopasowane do aktualnego miejsca zamieszkania

  • Obecnie dostępne tereny pracy : Mysłowice, Jaworzno, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska oraz miasta ościenne