Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Windykator terenowy

Gardocki SA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Gardocki SA - duża ogólnopolska firma windykacyjna działająca na rynku ponad 20 lat, poszukuje na teren wskazanego powyżej miasta i województwa doświadczonego pracownika do windykacji terenowej w zakresie umów leasingowych. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w windykacji leasingowej i odbiorach sprzętów,
  • posiadanie własnego środka transportu
  • bardzo dobra znajomość zagadnień leasingu i kredytu
  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Wymagamy pracy na wyłączność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne