Logo Pracuj.pl

Windykator Terenowy

PROFI CREDIT POLSKA S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia windykacja klientów,
  • Motywowanie klientów do zapłaty,
  • Negocjowanie warunków spłaty,
  • Zawieranie ugód i porozumień,
  • Efektywne planowanie pracy własnej w terenie,
  • Terminowe raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, bądź predyspozycje do ich rozwijania,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Niekaralność,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność orientowania swoich działań na wynik,
  • Dobrej organizacji czasu pracy,
  • Gotowość do nabywania nowych umiejętności.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny i premiowy - jedne z najwyższych prowizji na rynku!
  • Pakiet szkoleń, w tym przygotowanie praktyczne,(nie musisz legitymować się wieloletnim doświadczeniem – możemy Cię wszystkiego nauczyć),
  • Elastyczną formę współpracy (umowa zlecenie lub współpraca przy działalności gospodarczej),
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, w konsekwencji awansu,
  • Zwykle gotowy i performujący portfel wierzytelności wyłącznie własnych, systematycznie zasilany nowymi sprawami,
  • Szerokie wsparcie merytoryczne i praktyczne zarządzającego regionem koordynatora,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość traktowania zlecenia jako dodatkowe źródło dochodu.

PROFI CREDIT POLSKA S.A.

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem rynku pożyczkowego, posiadającym największą strukturę windykacyjną w Polsce.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Windykator Terenowy, łódzkie