Windykator Terenowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Windscore Sp. z o.o.

    Windscore Sp. z o.o. została stworzona przez grupę ekspertów z zakresu windykacji, prawa oraz nieruchomości. Pochodzimy z różnych środowisk biznesowych i skupiliśmy w naszym gronie wiedzę, kompetencje i wieloletnie doświadczenia. Windykacja jest naszą pasją od lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy

    obecnie poszukuje pracowników z całego kraju na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • czynności windykacyjne w terenie,
    • prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja zaległych płatności,
    • terminowa realizacja powierzonych zadań,
    • systematyczne raportowanie.

    Oczekujemy:

    • wysokiej kultury osobistej,
    • doświadczenia w windykacji,
    • wykształcenia min. średniego,
    • dobrej organizacji pracy własnej,
    • prawa jazdy kat. B,
    • gotowości do korzystania z prywatnego samochodu do celów służbowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - adekwatne do efektów pracy,
    • pracę w zespole doświadczonych windykatorów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.