Informacja dla Kandydata do pracy w Kredyt Inkaso S.A. o zasadach przetwarzania jego danych osobowych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kredyt Inkaso S.A.

Windykator Terenowy

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie czynności windykacyjnych w terenie

  • Prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja zaległych płatności

  • Dbanie o terminową realizację powierzonych zadań

  • Terminowe sporządzanie raportów windykacyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Obsługa komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji

  • Dyspozycyjność i chęć pracy w terenie

  • Niekaralność

  • Dysponowanie środkiem transportu

  • Mile widziane doświadczenie w windykacji lub organach ścigania

  • Prowadzona działalność gospodarcza lub chęć jej założenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - adekwatne do efektów pracy

  • Dodatkowe wynagrodzenie za poczynione dodatkowe ustalenia

  • Interesujący system konkursów i nagród zależnych od wyników pracy

  • Pracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem ludzi

  • Podnoszenie kwalifikacji w ramach systemu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy