Windykator Terenowy/Specjalista do spraw Windykacji Terenowej

Alektum Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wizyty terenowe związane z windykacją należności klienta biznesowego,

  • Negocjacje spłaty zadłużenia,

  • Raportowanie z czynności,

  • Prowadzenie dokumentacji fotograficznej,

  • Ścisła współpraca z zespołami operacyjnymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata ,

  • Indywidualne podejście do spraw,

  • Samodzielność, terminowość,

  • Pozytywne nastawienie do pracy,

  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Kultura osobista,

  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Indywidualne podejście w procesie rekrutacji i uzgodnienia ostatecznych ram współpracy,

  • Elastyczne godziny pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • Długofalową współpracę,

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej, darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

Region

Region północnej oraz środkowej Polski.