Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Windykator terenowy

CREDIT ROYAL FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • czynności windykacyjne w terenie, w adekwatnym regionie

  • przygotowanie raportu windykacyjnego

  • aktualizacja danych dłużników

  • monitorowanie terminowości płatności ustalonych w ramach negocjacji z dłużnikiem

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoką kulturę osobistą, umiejętności negocjacji i rozwiązywania sporów

  • dyspozycyjność i chęć pracy w terenie, zamiast pracy za biurkiem

  • przynajmniej średnie wykształcenie

To oferujemy

  • sam/sama ustalasz pułap zarobków w ramach prowizji za podejmowane działania

  • pracujesz w godzinach, które Ci pasują - swój czas pracy ustalasz indywidualnie z Kierownikiem Regionu

  • otrzymujesz zestaw narzędzi, które są niezbędne

  • dostaniesz wsparcie w postaci szkoleń i współpracy z bardziej doświadczonymi kolegami oraz przełożonymi

Aby zaaplikować – wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.

Nie zapomnij dodać do CV klauzuli o przetwarzaniu danych.

Pamiętaj, że od kandydatów oczekujemy zaświadczenia o niekaralności.

Jeśli znasz idealnego kandydata, koniecznie przekaż mu ten post! 🆙

Praca dopasowana do Twoich potrzeb cały czas aktualna! Teraz możesz stać się częścią naszego Zespołu, mieszkając w dowolnym miejscu kraju!

Przewiń do profilu firmy