Oferta pracy

Wiodący Programista .NET - Tech Lead

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • React

  • Aurelia

  • SQL

  • ASP.NET Core MVC

  • Git

  • Azure DevOps

  • Microsoft SQL Server

  • Entity Framework

  • REST

  • SOAP

Mile widziane

  • UML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie i przygotowanie architektury rozwiązań (w tym mikroserwiów)

  • Tworzenie i rozwój nowych aplikacji internetowych

  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych

  • Nadzór techniczny nad standardami i jakością wytwarzanego kodu

  • Wycena rozwiązań

  • Wsparcie przy automatyzacji wdrożeń oraz konteneryzacji

  • Nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem testów jednostkowych

  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań / opiniowanie rozwiązań tworzonych przez zespół;

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej / architektonicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne

  • Minimum 10 lata doświadczenia w programowaniu w technologii .NET

  • Doświadczenie w Angular, React lub Aurelia

  • Dobra znajomość języka SQL i baz danych Microsoft SQL Server

  • Znajomość Entity Framework

  • Znajomość technologii ASP.NET Core MVC

  • Znajomość REST, SOAP i Web Services

  • Umiejętność tworzenia architektury aplikacji

  • Znajomość zagadnienia mikroserwisów i konteneryzacji.

  • Znajomość zagadnienia projektowania i implementacji API

  • Znajomość Visual Studio

  • Znajomość repozytorium kodu Azure DevOps / GIT

  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych wykorzystujących platformę .NET oraz bazy danych MS SQL

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość branży finansowej

  • Znajomości notacji UML

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o prace, B2B)

  • Prywatna opieka med., karnet sportowy

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Dostęp do platformy e-learningowej z kursami, szkoleniami na żywo z obszaru IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Przewiń do profilu firmy