Altkom Software

Wiodący Programista Team Leader

Altkom Software O firmie

10 000‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 9 lip 2020
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • MVC

  • Hibernate/JPA

  • SQL

  • PL/SQL

  • JavaScript

  • HTML/CSS

  • Angular

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu developerskiego w pracach projektowych, dbanie o efektywność zespołu i rozwój jego członków (zarówno technologiczny jak i w zakresie umiejętności miękkich).

  • Projektowanie rozwiązań, implementacja kluczowych komponentów.

  • Aktywne uczestnictwo w zbieraniu wymagań, definiowanie wraz z zespołem rozwiązań i uzgadnianie ich z klientem.

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży i kreowaniu oferty rynkowej.

  • Rozwijanie potencjału technologicznego firmy poprzez udział w projektach R&D, opracowanie artykułów na bloga firmowego, udział w roli prelegenta w webinarach (meetupach).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów agile'owych, doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem na każdym etapie projektu od zbierania wymagań, przez definiowanie rozwiązanie, implementacje, po wdrożenie i wsparcie produkcyjne.

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań opartych o Javę w architekturze mikroserwisowej, znajomość Domain Driven-Design.

  • Umiejętność budowania trwałych relacje interpersonalnych, chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zespołem i community, elastyczność i otwartość na zmiany.

Mile widziane

  • Znajomość Camunda BPMN Platform.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Podstawowe umiejętności DevOps (Docker,Linux).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

W Altkom Software & Consulting tworzymy oprogramowanie dedykowane i świadczymy usługi doradcze dla dużych firm, również międzynarodowych. Branże, dla których pracujemy, to przede wszystkim bankowość, ubezpieczenia oraz szeroko pojęty przemysł. W naszej organizacji stawiamy na wymianę wiedzy, a przede wszystkim na rozwój – podążamy za pracownikiem i jego potrzebami samorealizacji.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego Zespołu, to odwiedź naszą stronę, gdzie odnajdziesz aktualne oferty pracy: https://altkomsoftware.pl/pracuj-z-nami/

Przewiń do profilu firmy