Oferta pracy

Wiodący Specjalista ds. Planowania Produkcji

KronospanO firmie

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych,

  • Bieżąca kontrola realizacji planów produkcyjnych,

  • Kontrola terminowości dostaw surowców i półproduktów,

  • Comiesięczne rozliczanie przepływów magazynowych,

  • Przygotowywanie statystyk i raportów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 2 letnie na podobnym stanowisku mile widziane w firmie produkcyjnej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dyspozycyjność,

  • Zdolności komunikacyjne,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności pracy pod presją,

  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Praktyczne, różnorodne szkolenia stanowiskowe;, a także dopasowany do indywidualnych potrzeb i predyspozycji okres wdrożenia do samodzielnej pracy pod okiem dedykowanych specjalistów;

  • Praca w środowisku międzynarodowym w dynamicznej organizacji stawiającej na ciągłe doskonalenie i rozwój pracowników i jej samej.

  • Ciekawą i ambitną pracę i szansę na zdobycie cennego doświadczenia w jednej z najlepszych firm w branży, w zakładzie o zaawansowanej technologii produkcyjnej;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego.

Kronospan

Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 7 w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu i Pustkowie.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Przewiń do profilu firmy