Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wirtuoz ds. sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W. Polimax P. Kacprzak, R. Suława - S.C.

    Dynamicznie rozwijająca się drukarnia Polimax, poszukuje specjalistów ds. sprzedaży produktów poligraficznych na terenie Warszawy. Drukarnia specjalizująca sie w druku cyfrowym, solventowym jak również usługach projektowych. Kompleksowo obsługujemy od projektu po realizację.

    Więcej o nas znajdziesz na stronie: http://polimax.pl/

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowa Obsługa Klienta
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów
    • Realizowanie polityki sprzedażowej firmy
    • Wykonywanie planów ilościowych i jakościowych
    • Przygotowywanie raportów i analiz
    • Przygotowywanie i przedstawianie ofert

    Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Otwartość, komunikatywność
    • Samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu

    Oferujemy:

    • Gruntowne szkolenie z technologii wytwarzania sprzedawanych produktów
    • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym, energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
    • Elastyczne godziny pracy
    • Telefon i laptop służbowy

    Wynagrodzenie podstawa + prowizja od osiągniętych wyników - zarobki nawet do 5 000 PLN netto/msc.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."