Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Wirtuoz Sprzedaży

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.kO firmie

  • Bielsko-Biała, Chorzów, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Twoje obowiązki:

- Samodzielne pozyskiwanie klientów

- Obsługa leadów sprzedażowych otrzymywanych z firmy

- Realizacja celów sprzedażowych

- Raportowanie aktywności sprzedażowej w systemie CRM

Nasze wymagania

Czego oczekujemy:

- Na początek: chęci, motywacji i samozaparcia

- Gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie

- Chęci do rozmów z ludźmi, otwartości na nowości

- Doświadczenia w sprzedaży energii lub fotowoltaiki (mile widziane, ale nie wymagane)

- Na koniec: oczywiście powalających wyników sprzedażowych

To oferujemy

Co robimy:

- Zarobki powyżej 10 000 zł/mies (tyle zarabia większość naszych handlowców)

- Porcję gorących leadów sprzedażowych co miesiąc

- Duży popyt i szybko rosnący rynek

- Doskonały produkt, dostępny także na raty

- Wsparcie doświadczonego menedżera

- Absolutnie etyczną branżę, gdzie klient ma rzeczywiste korzyści z zakupu

- Elastyczne godziny pracy i dobrą atmosferę w firmie

- Samochód służbowy, telefon, itp. – jak już udowodnisz swoją wirtuozerię

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k

Jesteśmy jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz małych firm.

Przewiń do profilu firmy