Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wirtuoz Sprzedaży

HelioExpert S.A.

  • Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie leadów i klientów

  • Obsługa leadów sprzedażowych otrzymywanych z firmy (B2B, B2C)

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Raportowanie aktywności sprzedażowej w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Na początek: chęci, motywacji i samozaparcia

  • Gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie

  • Chęci do rozmów z ludźmi, otwartości na nowości

  • Doświadczenia w sprzedaży fotowoltaiki (mile widziane doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła)

  • Na koniec: oczywiście powalających wyników sprzedażowych

To oferujemy

  • Dla najlepszych możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Zarobki powyżej 10 000 zł/mies (tyle zarabia większość naszych handlowców)

  • Samochód służbowy, komputer, telefon

  • Duży popyt i szybko rosnący rynek

  • Doskonały produkt, dostępny także na raty

  • Wsparcie doświadczonego menedżera

  • Absolutnie etyczną branżę, gdzie klient ma rzeczywiste korzyści z zakupu

  • Elastyczne godziny pracy i dobrą atmosferę w firmie

  • Porcję znakomitych leadów sprzedażowych z firmy - jako bonus dla najlepszych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

HelioExpert S.A. od 10 lat działa na rynku fotowoltaiki. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 instalacji, w tym ponad 100 dla klientów biznesowych. Realizujemy zarówno farmy fotowoltaiczne, instalacje przemysłowe jak i domowe.

Przewiń do profilu firmy