Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wkręcony/-a w Obsługę Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: GP/2017/32/AG
    Dział Obsługi Klienta w Grupie Pracuj sp. z o.o. to przede wszystkim pełni optymizmu, wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż wykonywanie obowiązków od A do Z. Nie znamy słów typu: „nie da się” i nie wiemy, co to tematy „nie do załatwienia”… ;) Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi… dbamy o SATYSFAKCJĘ KLIENTA.

    Wynagrodzenie:

    od 2800 do 3200
    zł brutto*

    gwarantowana
    premia 2 razy w roku
    * w zależności od doświadczenia i umiejętności

    Jeśli:

    • chcesz pracować z pozytywnie zakręconymi ludźmi
    • lubisz współpracę z Klientami
    • chcesz uczyć się i rozwijać

    A do tego:

    • jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi
    • wyznajesz zasadę, że nie ma problemów, są za to rozwiązania
    • jesteś rzetelny/-a, dokładny/-a i lubisz pomagać innym
    • a cierpliwość i pracowitość przychodzi Ci z łatwością

    Nasz Dział jest idealnym miejscem dla Ciebie! :)

    Twoje zadania:

    • profesjonalne przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych otrzymanych od Klientów
    • dbanie o jakość ogłoszeń zamieszczanych na portalu pracuj.pl
    • zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów
    • wsparcie merytoryczne i techniczne Klientów drogą mailową i telefoniczną
    • posprzedażowa współpraca z działem sprzedaży
    • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

    Co możemy Ci zaoferować?

    umowę
    o pracę
    budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
    dofinansowanie do
    nauki j. angielskiego
    i rosyjskiego
    dostęp do firmowej biblioteki
    możliwość
    pracy zdalnej
    (2x w miesiącu)
    system kafeteryjny
    (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
    ubezpieczenie
    na życie
    prywatna
    opieka medyczna
    dobra lokalizacja
    biura
    praca od
    poniedziałku
    do piątku
    ogólnofirmowe
    i działowe wyjazdy integracyjne
    owocowe
    poniedziałki

    Za co cenią nas pracownicy?

    "Świetny zespół profesjonalistów
    z odpowiednim nastawieniem
    do życia i rozwoju swojej kariery."

    "Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."

    "Firma jest liderem w swojej
    branży, zawsze stara się być
    o krok przed innymi."

    "Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
    – ciągle sięgamy po nowe."

    bottom1
    Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom2