Logo Pracuj.pl

Właściciel Agencji Marketingowej

AGENCJAWIRTUALNA.PLO firmie

  • Międzychód
    Międzychód, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY
  • Know-how biznesu
  • Gotowa strona internetowa
  • Licencja agencyjna
  • Znak towarowy zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP
  • Gotowe pakiety sprzedażowe
  • Gotowe projekty wizytówek, folderów, ulotek, teczek
  • Umowy sprzedażowe (gotowe wzory umów z klientami)
  • Wsparcie techniczne
  • Wsparcie merytoryczne i sprzedażowe
  • Dostęp do konkurencyjnych drukarni na rynku
  • Dostęp do webmasterów
  • Dostęp do studia graficznego
  • Dostęp do copywritera
  • Dostęp do serwera
  • Dostęp do specjalistów SEO
  • Dedykowana infolinie dla partnerów
  • Wdrożenie innowacyjnych produktów sprzedażowych
  • Dostęp do szkoleń Google z możliwością uzyskania certyfikatów
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania w Urzędzie Pracy
  • Firmowy adres e-mail dedykowany partnerowi
  • Najwyższy standard obsługi klienta
  • Sprawdzony pomysł na biznes 100% skuteczny!
  • Nie musisz posiadać lokalu (nie masz kosztów) działasz mobilnie
  • Szkolenie skutecznego umawiania spotkań sprzedażowych oraz pozyskiwania leadów klientów

Nasze wymagania

KOGO SZUKAMY?

Kandydatów, którzy pragną osiągnąć sukces, dzięki otwarciu własnego biznesu oraz wykazują się kreatywnością i przedsiębiorczością.

Agencjawirtualna.pl to miejsce gdzie zarabia się naprawdę duże pieniądze.

To oferujemy

  • CO ZAPEWNIAMY ?
  • Przede wszystkim zapewniamy wysokie zarobki i rozwój osobisty.
  • Zarządzając swoją własną agencją stajesz się właścicielem serwisu internetowego, tworzysz strony internetowe, sklepy internetowe, prowadzisz kampanie w Social Media, pozycjonujesz strony w Google a także tworzysz filmy reklamowe. Dodatkowo masz możliwość sprzedaży usług poligraficznych (masz własną drukarnię z najlepszymi cenami w Polsce).

DLACZEGO MY ?

  • Bardzo niskie koszty realizacji dla Partnera ( duży zysk )
  • Szybki zwrot inwestycji
  • Wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym ( 20 lat )
  • Własny dział produkcji ( Programiści, graficy, specjaliści social media, SEM, SEO )
  • Ponad 600 zrealizowanych projektów
  • Ponad 8000 zrealizowanych kampanii
  • Systemy CRM wsparcia sprzedaży
  • Nietuzinkowy komfort pracy w miłej atmosferze
  • Szkolenia wyjazdowe dla Partnerów z Profesjonalnym trenerem sprzedaży

SYMULACJA ZAROBKÓW:

NIE PRACUJESZ NA PROWIZJI - CAŁY ZYSK ZE SPRZEDAŻY JEST TWÓJ.

OD CIEBIE ZALEŻY ILE ZAROBISZ

Przychód miesięczny na poziomie 40 000 zł

Średnia suma kosztów 10 000 zł

Twój zysk na „czysto” 30 000 zł miesięcznie

Przychód miesięczny na poziomie 30 000 zł

Średnia suma kosztów 7 500 zł

Twój zysk na „czysto” 22 500 zł miesięcznie

Przychód miesięczny na poziomie 20 000 zł

Średnia suma kosztów 5 000 zł

Twój zysk na „czysto” 15 000 zł miesięcznie

  • PAKIET STARTOWY
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Szkolenie produktowe
  • Strona internetowa
  • Wizytówki partnerskie
  • Foldery ofertowe
  • Gotowe wzory umów z klientami
  • Przyłączenie do sieci
  • Dostęp do jednych z najtańszych drukarni w Polsce
  • PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI
  • 19 900 netto bez prowizji od zysku - licencja agencyjna
  • Abonament miesięczny 399 zł + VAT (miesięczna opłata marketingowa za dostęp do wszystkich materiałów agencyjnych)
  • PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI:
  • Własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia
  • Laptop z dostępem do Internetu
  • Telefon komórkowy
  • Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane (Wszystkiego Cię nauczymy)
  • Osoby zainteresowane otwarciem oddziału „agencjawirtualna.pl” prosimy o kontakt klikając "Aplikuj" lub bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za rozwój Franczyzy pod numerem telefonu: 662 054 855
  • Zapraszamy również na stronę
  • www.agencjawirtualna.pl

AGENCJAWIRTUALNA.PL

Jesteśmy pierwszą w Polsce wirtualną agencją oferującą franczyzę dla osób, które chciałyby prowadzić Własną Agencję Marketingową, stać się niezależnym przedsiębiorcą oraz rozwijać się przy kompleksowym wsparciu naszej sieci. Osiągnęliśmy duże sukcesy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłym zdobywaniu wiedzy. Wykorzystaj to i zarabiaj razem z nami. Nie pracujesz na prowizji - cały zysk jest twój.

Jesteśmy innowacyjną agencją, która wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Dziś jako ogólnopolska sieć agencji marketingowych specjalizujemy się we wszystkich istotnych obszarach nowoczesnego marketingu. Współkreujemy i rozwijamy rynek marketingu internetowego w Polsce.

Właściciel Agencji Marketingowej, Międzychód