Logo Pracuj.pl

Właściciel Centrum Korepetycji

EDUN KOREPETYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - FRANCZYZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Pińczów
    Pińczów, świętokrzyskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • otwarcie oraz prowadzenie oddziału na podległym terenie
  • chęć zarządzania ludźmi oraz zacięcie menadżerskie
  • umiejętność uczenia się i otwartość na dostarczanie usług edukacyjnych na najwyższym poziomie co pozwoli Państwu osiągać bardzo wysokie zyski

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, które łącząc pasję edukatorską oraz zacięcie przedsiębiorcze chcą uzyskiwać ponadprzeciętne zyski jako właściciel własnego centrum korepetycyjnego.

W szczególności poszukujemy:

• nauczycieli szkolnych ( zarówno aktywnych jak i emerytowanych),

• pedagogów, doktorantów, badaczy naukowych, absolwentów wchodzących na rynek pracy,

• osób, które czują w sobie pierwiastek przedsiębiorcy

To oferujemy

  • niskie koszty inwestycji - 20-40 tys. zł
  • pełne know-how firmy
  • opiekę podczas trwania współpracy
  • pełne szkolenie w formie stacjonarnej w Warszawie
  • pomoc na każdym etapie stawiania oraz prowadzenia centrum
  • licencję na prowadzenie własnego centrum edukacyjnego pod logiem znanej marki i w oparciu o model zapewniający pierwsze zyski już po 3 miesiącach działalności operacyjnej
  • cykl szkoleń wstępnych zapewniających praktyczne opanowanie know-how umożlwiającego zarządzanie własnym centrum
  • spersonalizowaną stronę internetową, wizytówkę Google, profil na FB oraz pocztę email własnego centrum co przekłada się na efektywne pozyskiwanie klientów drogą internetową
  • platformę elektroniczną ułatwiającą prowadzenie centrum w pełnym zakresie jego działania
  • dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych, autorskich programów dydaktycznych oraz nowych usług edukacyjnych na bardzo wysokim poziomie

EDUN KOREPETYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - FRANCZYZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

EDUN Korepetycje to największa, ogólnopolska sieć profesjonalnych akademii korepetycyjnych.

Specjalizujemy się w kompleksowym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (liceum i technikum).

Rynek korepetycji jest dynamicznie rozwijającym się sektorem branży edukacyjnej w Polsce, zwłaszcza w czasie pandemii która spowodowała potężne zaległości edukacyjne wśród uczniów.

Właściciel Centrum Korepetycji, Pińczów