Właściciel Centrum Logistyczno-Wysyłkowego (Franczyzobiorca)

MBE Poland Sp. z o.o.O firmie

5 000–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Międzyrzec Podlaski, Józefów (pow. biłgorajski), Zamość, Włodawa, Tomaszów Lubelski, Świdnik, Ryki, Radzyń Podlaski, Puławy, Ostrów Lubelski, Nałęczów, Łuków, Łęczna, Lublin, Lubartów, Kraśnik, Krasnystaw
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie odziałem MBE w twoim mieście
  • planowanie strategii rozwoju swojego oddziału
  • obsługa klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie logistyki, przesyłek, poligrafii,
  • obsługa e-commerce w zakresie mikro-logistyki
  • współpraca z centralą sieci w celu pozyskania klientów z sektora średnich i małych firm
  • spotkania oraz przygotowanie ofert dla klientów
  • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie obsługi przesyłek
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • otwartość, zaangażowanie i duża motywacja do działania
  • przedsiębiorczość (franczyzobiorcy sami zarządzają swoją placówką, budżetem, decydują o poziomie marży)
  • dobre umiejętności interpersonalne,
  • adaptacja lokalu według zaleceń MBE Poland oraz utrzymanie jednolitego charakteru aranżacji wnętrza,
  • Całej reszty nauczymy Cię podczas szkoleń oraz w trakcie prowadzenia biznesu.

To oferujemy

  • kilkutygodniowy pakiet profesjonalnych szkoleń
  • nowoczesną technologie i narzędzia do pracy z klientem
  • stałe wsparcie opiekuna
  • dobre praktyki biznesowe sprawdzone przez ponad 2600 oddziałów na świecie
  • korzyści z globalnych kontraktów i umów
  • marketing krajowy i zagraniczny
  • niskie koszty inwestycji początkowej
  • dużą samodzielność w działaniu
  • stabilne zyski
  • wsparcie pozostałych franczyzobiorców

Etapy rekrutacji

1

Omówienie warunków współpracy

2

Indywidualna symulacja finansowa

3

Omówienie dokumentów

4

Finalizacja współpracy i podpisanie umowy

Właściciel Centrum Logistyczno-Wysyłkowego (Franczyzobiorca), Biała Podlaska