Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel Gabinetu Kosmetologicznego

Perfect Look Clinic

  • Gorlice, Kraków, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Zakopane, Rabka-Zdrój

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie własnego gabinetu kosmetologicznego.

  • Zatrudnienie pracowników.

  • Niewątpliwie naszym atutem jest oferowanie poprowadzenia własnego bardzo atrakcyjnego biznesu z niską ceną uruchomienia placówki.

Nasze wymagania

  • Własna działalnosc gospodarcza

  • Wymagania lokalowe

  • • lokal własny lub wynajmowany,

  • • najlepiej na parterze z witryną,

  • • samodzielny dwustanowiskowy min. 40 mkw.,

  • • w lokalu gabinet jednostanowiskowy min. 12 mkw.,

  • • przystosowany do wymagań sieci,

  • • z dostępem do wody

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetologicznej

To oferujemy

  • wiedzę,

  • pomoc w wyszukaniu lokalu,

  • pomysły na zwiększenie sprzedaży,

  • dostawę i instalację sprzętu,

  • wsparcie leasingowe,

  • wsparcie marketingowe,

  • dni otwarte,

  • szkolenia i certyfikacje,

  • zatowarowanie na pierwsze tygodnie działań,

  • dostęp do systemu rezerwacyjnego,

  • ciągłą analizę rynku,

  • możliwość zwrotu kosztów wstępnych po 10 miesiącach,

  • dostawców artykułów jednorazowych,

  • stałą opiekę,

  • możliwość testowania nowości.

Perfect Look Clinic działa na rynku już od 3 lat. W naszych gabinetach oferujemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz, ciało, zabiegi kosmetologii estetycznej oraz zabiegi na skórę głowy. Obecnie współpracujemy z 3 franczyzobiorcami.

Poprzez aktywny i nowoczesny marketing docieramy do klienta z każdym portfelem, kompleksowo odpowiadając na jego potrzeby. Gwarantuje to naszym Franczyzobiorcom ciągłe powiększanie bazy, poprzez dostarczanie do ich gabinetów nowych Klientów. Bieżące monitorowanie rynku, testowanie nowości i śledzenie trendów w innych krajach pozwala nam zapewnić rozwój i nowoczesne technologie w swoich własnych salonach, jak również w sieci.

Niewątpliwie naszym atutem jest oferowanie poprowadzenia własnego bardzo atrakcyjnego biznesu z niską ceną uruchomienia placówki, jak również w krótkim czasie.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego z nami:

  • sprawdzony pomysł na dochodowy biznes,

  • setki zadowolonych klientów,

  • materiały reklamowe,

  • przemyślany i przetestowany sprzęt,

  • sprawdzeni dostawcy,

  • świetnie działający marketing sieciowy,

  • aktywności dla franczyzobiorców,

  • 5 dni szkoleniowo - wdrożeniowych,

  • dni otwarte w twoim salonie,

  • testowanie nowości,

  • ciągła analiza rynku i nowości kosmetycznych,

  • aktywna opieka franczyzodawcy,

  • monitoring i działania zwiększające sprzedaż franczyzobiorcy.