Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel multiagencji

VIVIAMO Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie placówki Viviamo Ubezpieczamy

  • Dbanie o najwyższy standard obsługi zgodny ze standardem Viviamo Ubezpieczamy

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia

  • Motywacja i zaangażowanie w pozyskiwanie klientów niezbędnych do rozwoju biznesu

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Uruchomienie biura w 5 krokach, w 5 tygodni

  • Gwarantujemy wsparcie Regionalnego Dyrektora Sprzedaży oraz dedykowanego Opiekuna Biura Wsparcia Sprzedaży z centrali firmy

  • Know How ukierunkowane na osiągnięcie sukcesu w branży

  • Spersonalizowany projekt wnętrza lokalu z zachowaniem trendu marki Viviamo

  • Indywidualnie przygotowany projekt reklamy zewnętrznej, z zachowaniem personalizacji logo

  • Pełne wsparcie marketingowe przygotowujące biuro Viviamo Ubezpieczamy do startu

  • Szkolenie indywidulane oraz on-line, jak również dostęp do platform szkoleniowych poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych

  • Dostęp do autorskiego programu ułatwiającego kontrolę nad bazą klientów, wystawianymi polisami, wznowieniami czy fakturowaniem prowizji

  • Dostęp do porównywarki, będącej skutecznym i szybkim narzędziem pracy każdego agenta ubezpieczeniowego.

  • Program lojalnościowy – w którym zbierane punkty wymieniasz na nagrody

  • Indywidualne wsparcie finansowe przeznaczone na działania marketingowe

  • Udział w konkursach i kampaniach sprzedażowych

  • Cykliczne spotkania szkoleniowo – integracyjne

  • Możliwość dołączenia do polisy grupowej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Viviamo Ubezpieczamy to ogólnopolska sieć biur franczyzowych prowadzących sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

To wiele lat doświadczeń w sprzedaży ubezpieczeń, we współpracy z tysiącami agentów i najlepszymi Towarzystwami na rynku.

Rozwijając sieć Viviamo stawiamy na zaangażowanie i pełnych pasji Partnerów, którzy utożsamiają się z Naszymi wartościami. Doświadczenie lub jego brak nie stanowią przeszkody przy podjęciu decyzji o współpracy. W ramach pakietu franczyzowego Partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu, opierającego się na wieloletnim doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy