Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
INSUR INVEST SP. Z O.O.

Właściciel multiagencji ubezpieczeniowej

INSUR INVEST SP. Z O.O.O firmie

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 12 maj 2021
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowy zakres określa umowa współpracy

  • Do podstawowych obowiązków należą:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i leasingowych,

  • Profesjonalne doradztwo klientom i utrzymywanie długofalowej relacji z nimi,

  • Kompletowanie dokumentacji

  • Finalizacja transakcji,

  • Kontakt posprzedażny z klientem,

  • Raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia

  • wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny)

  • doświadczenie sprzedażowe (najlepiej w branży finansowej)

  • otwarcie na nowe wyzwania i chęć do poszerzania wiedzy

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontakty

Mile widziane

  • agenci wyłączni i multiagenci chcący poszerzyć swoją ofertę, zwiększyć otrzymywaną prowizję, skorzystać z innowacyjnych narzędzi do zarządzania

To oferujemy

  • brak opłat franczyzowych

  • ochrona Polisą OC, brak konieczności wykupywania obowiązkowego OC Agenta,

  • dostęp do produktów oferowanych przez najważniejsze na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe

  • szeroki zakres ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe, życiowe, turystyczne, firmowe itd.

  • bardzo atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny

  • brak narzucanych odgórnie planów sprzedażowych

  • kompleksowe szkolenie wstępne i rejestracje w KNF → możliwość szybkiego rozpoczęcia sprzedaży!

  • kompleksowe cykle szkoleń produktowych

  • dostęp do zaawansowanego i intuicyjnego systemu informatycznego

  • wsparcie formalne, techniczne, marketingowe i finansowe Partnerów (Pas startowy na okres 2 lat)

  • opieka menadżerów z wieloletnim stażem pracy

  • innowacyjna porównywarka (oferty kilkunastu TU w kilka sekund)

  • aplikacje mobilne dla Klientów i Partnerów

  • autorskie oferty ubezpieczeń na życie dla Klientów i Partnerów

  • dostęp do wielu banków oferujących leasingi (możliwość oferty nie tylko na samochody nowe, używane, ale również na inne przedmioty podlegające leasingom tj. fotowoltaika, linie technologiczne, wyposażenia sal zabaw/siłowni, samoloty/wiatrakowce, sprzęt budowlany, sprzęt rolniczy, jachty/łodzie, sprzęt medyczny itp.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne