Logo Pracuj.pl

Właściciel oddziału – dowozy jedzenia - dostawy zakupów

Stava S.A.O firmie

10 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

1300 franczyz w Polsce i tylko jedna z gwarancją zysku na piśmie!

Mogłoby się wydawać, że w obecnych czasach ciężko jest cokolwiek przewidzieć lub zaplanować, a decyzję o otwarciu własnej działalności najlepiej odłożyć na później.

Pamiętaj jednak, że odkładając ważne decyzje na później, możesz stracić szansę, aby wejść jako pierwszy ze swoim pomysłem na rynek.

Stava niebawem otwiera 50-ty oddział w Polsce. Nasz biznes jest sprawdzony i powtarzalny. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i gwarantujemy Twój zysk!

Jako pierwsza franczyza w Polsce dajemy Ci umowę gwarancyjną – co to dla Ciebie oznacza? Dajemy Ci gwarancję na piśmie, że jeżeli będziesz postępował zgodnie z naszymi wytycznymi oraz modelem biznesowym który sprawdził się już blisko 50 razy to Twój biznes wygeneruje zysk – nie dochód, przed lub po opodatkowaniu. Zysk – to pieniądze które pozostaną w Twojej kieszeni po pokryciu wszystkich kosztów, takich jak wyposażenie, pensje pracowników, koszty prowadzenia działalności itp.

Gdyby mimo naszych rad i Twojego pełnego zaangażowania oddział wygenerował stratę, Stava pokryje ją do poziomu gwarancji.

Dzięki gwarancji zyskujesz pewność, że centrala Stava zamiast tylko obiecywać, dołoży wszelkich starań, aby Twój biznes rozwijał się i zarabiał sam na siebie – jedyne co musisz zrobić to nam zaufać i dać się poprowadzić.

Nasze wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

· Pełnego zaangażowania – w trakcie procesu oraz pierwszym okresie po podpisaniu umowy możesz kontynuować swoją obecną pracę, jednak przed samym otwarciem oddziału wymagamy, aby nasz franczyzobiorca skupił się wyłącznie na jego prowadzeniu nie rozpraszając swojej uwagi na inne zobowiązania.

· Możliwości założenia Jednoosobowej Działalności Gospodarczej – z uwagi na koszty oraz złożoność spółek preferujemy i sugerujemy naszym Partnerom taką formę prowadzonej działalności.

· Zamieszkiwanie w miejscowości, w której chcesz prowadzić oddział – jest to niezbędne, abyś mógł kontrolować swój oddział oraz reagować w nagłych sytuacjach.

· Kapitał własny 10.000 zł – niezbędny na pierwsze wydatki (koszty przejazdów, oraz noclegów w trakcie szkoleń, ubezpieczenia pojazdów), oraz zabezpieczenie – tzw. „poduszka finansowa”

Jeżeli chciałbyś się do nas zgłosić lub dowiedzieć się więcej o Stava oraz naszym modelu wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie: franczyza.stava.pl a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Więcej informacji o nas znajdziesz również na naszym oficjalnym profilu na Facebooku i YouTube.

Zawsze możesz skontaktować się z nami sam, jesteśmy dostępni od pn. do pt. pod numerem telefonu: +48 573 001 072

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: stava.pl/obowiazek-informacyjny.

To oferujemy

Co zyskujesz współpracując z nami?

· Gwarancję zysku na piśmie! – nasze ponad 7-letnie doświadczenie pozwala nam być pewnym, że franczyzobiorca Stava osiągnie zysk już od pierwszego miesiąca, jeżeli będzie postępował zgodnie z naszymi zaleceniami i modelem jaki od nas otrzymuje.

· Minimalny próg wejścia – 10.000 zł – jest to kapitał, którym musisz dysponować, aby przystąpić do naszej sieci. Jest on potrzebny, abyś mógł przygotować się oraz utrzymać w okresie pomiędzy podpisaniem umowy a startem oddziału. Więcej szczegółów poznasz na bezpłatnej prezentacji.

· Profesjonalną pomoc operacyjną – pomożemy założyć Ci działalność, znaleźć księgowość, a jeżeli chciałbyś skorzystać z bezzwrotnego dofinansowania z PuP – pomożemy Ci przygotować business plan, wniosek oraz pozostałych formalnościach.

· Możliwość wynajęcia sprzętu od Stava – wyposażenie niezbędne w oddziale możesz zakupić z własnego kapitału, z pieniędzy pochodzących z bezzwrotnej dotacji lub wynająć od Stava. Szczegóły poznasz na bezpłatnej prezentacji.

· Profesjonalny oraz sprawdzony model biznesowy, który od ponad 7 lat ciągle udoskonalamy, który sprawdził się blisko 50 razy w Polsce, a także został wprowadzony w pierwszym oddziale za granicą.

Właściciel oddziału – dowozy jedzenia - dostawy zakupów, lubelskie