Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel oddziału - szkółka piłkarska dla dzieci

"FOOTBALL ACADEMY" sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, Lubawa, Biskupiec, Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Susz, Szczytno

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • określenie potencjału i wybór miejscowości/miasta do prowadzenia własnej szkółki piłkarskiej

  • znalezienie odpowiedniej kadry do prowadzenia zajęć

  • zlokalizowanie i rezerwacja odpowiedniego obiektu treningowego (boisko ze sztuczną murawą lub wysokiej klasy trawą naturalną, sala gimnastyczna lub hala)

  • zabezpieczenie niewielkiego budżetu reklamowego oraz zakupu pakietu sprzętowego

  • prowadzenie oddziału Football Academy zgodnie z naszymi standardami

Nasze wymagania

  • posiadasz pierwiastek przedsiębiorcy

  • jesteś gotowy na prowadzenie własnej szkółki piłkarskiej pod szyldem Football Academy

  • jesteś nastawiony na cel

  • lubisz ludzi i pracę z nimi

  • kochasz sport

  • wyróżnia cię zaangażowanie, inicjatywa i duża kreatywność w działaniu

  • mile widziani trenerzy piłki nożnej, pedagodzy, absolwenci kierunków wychowania fizycznego oraz wszyscy pasjonaci sportu

To oferujemy

  • szkolenie krok po kroku z prowadzenia działalności i przygotowania procesu otwarcia własnej szkółki piłkarskiej

  • brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej, a co za tym idzie także kosztów jej prowadzenia

  • pełną obsługę księgowo-prawną

  • wsparcie marketingowe na każdym etapie funkcjonowania szkółki

  • bardzo niskie koszty inwestycji

  • brak opłat licencyjnych

  • zysk z działalności już od 1 miesiąca funkcjonowania

  • wyłączność terytorialną na dane miasto

  • dostęp do internetowej platformy zarządzania ośrodkiem wraz z własną stroną www

  • możliwość rozszerzenia swojej działalności o pozostałe projekty Fundacji np. Football Baby – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci od 2 do 4 roku życia

"FOOTBALL ACADEMY" sp. z o.o.

Jeżeli szukasz pomysłu na prowadzenie własnego biznesu i chciałbyś otworzyć szkółkę piłkarską pod szyldem Football Academy ta oferta jest dla Ciebie.

Jesteśmy największą w Polsce sieć szkółek piłkarskich dla dzieci od 4 do 12 roku życia, tworząc oddziały zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach.

Zapewniamy niezbędne narzędzia potrzebne do otwarcia własnej szkółki piłkarskiej oraz udzielamy kompleksowego wsparcia w procesie prowadzenia oddziału.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • 11 lat doświadczenia na rynku

  • największa sieć szkółek piłkarskich dla dzieci

  • ponad 130 oddziałów w Polsce

  • współpraca z Lechem Poznań i 22 krotnym mistrzem Portugalii Sportingiem Lizbona