Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel oddziału - zajęcia edukacyjne z klockami

EDUKIDO POLSKA sp. z o.o.

7 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Edukido to unikatowe zajęcia edukacyjne z klockami LEGO®. W Edukido ważna jest wiedza. Ważne są ciekawe treści, zdobywanie nowych umiejętności i stymulowanie do samodzielnego myślenia, ale najważniejsza jest dobra zabawa i radość, która z niej płynie.

Edukido to przede wszystkim:

  • Autorski program zajęć edukacyjnych opartych na klockach Lego® dla dzieci w wieku 3-12 lat.
  • Regularne zajęcia edukacyjne pozwalające lepiej poznać otaczający nas świat przyrody, techniki, nauki i … zabawy!
  • Warsztaty szkolne i przedszkolne dopasowane do programu placówki.
  • Półkolonie tematyczne.
  • Urodzinki w świecie klocków.

Nasze cele:

  • Przy pomocy myślenia i dociekliwości znosimy sztuczną barierę między naukami humanistycznymi i technicznymi.
  • Dążymy do tego, aby dzieci ćwiczyły swoją wyobraźnię przestrzenną i umiejętność rozwiązywania problemów, korzystając z programu, który nie narzuca szablonów.
  • Kształtujemy  ciekawość świata i zdolność abstrakcyjnego myślenia zawsze osadzonego w praktyce.
  • Wykorzystujemy synergię kreatywności i logiki w twórczej zabawie.

Nasze doświadczenie jako licencjobiorców w tym sektorze usług powoduje, że zaprojektowaliśmy system, który sami chcielibyśmy dostać – dobrze dopasowany do rynku, z konkretnymi perspektywami zysku, z zakresem świadczeń franczyzodawcy dokładnie takim, jakiego oczekuje franczyzobiorca. Jeżeli jesteś gotowy, aby rozpocząć satysfakcjonującą działalność edukacyjną, to z naszej strony otrzymasz profesjonalny system wsparcia swojego biznesu na każdym etapie współpracy. Chcemy, aby franczyza Edukido dostarczała wysokiej jakości know-how w sposób ciągły, przez cały czas trwania umowy franczyzowej.

Twój zakres obowiązków:

  • określenie potencjału i wybór miejscowości/miasta/powiatu do prowadzenia własnego oddziału Edukido;
  • zakup pakietu startowego i obowiązkowa obecność na szkoleniu wstępnym;
  • znalezienie odpowiednich instruktorów do prowadzenia zajęć lub pełne zaangażowanie i prowadzenie zajęć osobiście;
  • prowadzenie oddziału Edukido zgodnie z naszymi standardami (nie ma potrzeby posiadania lokalu do prowadzenia zajęć).

Nasze wymagania:

  • możesz być przedsiębiorcą, nauczycielem, licencjobiorcą innych systemów, mamą po urlopie macierzyńskim, byłym pracownikiem korporacji, właścicielem prywatnego przedszkola lub szkoły… ale nie martw się, jeżeli nie spełniasz założeń poniższego profilu;
  • masz doświadczenie menadżerskie;
  • jesteś aktywny biznesowo, choć niekoniecznie bardzo doświadczony;
  • jesteś gotowy na prowadzenie własnej działalności, własnego oddziału Edukido;
  • rozumiesz znaczenie takich pojęć jak: otwartość na pomysły innych, zaangażowanie, konsekwencja w biznesie, kreatywność;
  • chcesz realizować wyższy cel, a przy okazji zarabiać konkretne pieniądze;
  • mieszkasz w miejscu prowadzenia biznesu i masz środki potrzebne na inwestycję (inwestycja i wkład własny od 22 000 zł netto).

Oferujemy:

  • szkolenie krok po kroku z prowadzenia działalności oraz szkolenia: z prowadzenia zajęć, menadżerskie, sprzedażowe, produktowe;
  • wsparcie marketingowe na każdym etapie funkcjonowania oddziału;
  • bardzo niskie koszty inwestycji, bez konieczności ponoszenia kosztów lokalu;
  • wyłączność terytorialną na dane miasto/miejscowość/powiat;
  • 5 rodzajów zajęć, na których franczyzobiorca zarabia przez cały tydzień (od rana do wieczora i od poniedziałku do niedzieli) – zajęcia dla dzieci w wieku 3-12 lat.

Co nas wyróżnia:

  • 25 lat doświadczenia w branży zajęć pozalekcyjnych;
  • ponad 50 oddziałów franczyzowych, w tym 2 oddziały własne i jeden master franczyzobiorca za granicą Polski;
  • stała opłata franczyzowa, niższa w początkowej fazie rozwoju biznesu;
  • innowacyjne produkty, np. pierwsze na polskim rynku warsztaty z przedmiotów szkolnych oparte na klockach LEGO®.

Napisz lub zadzwoń do nas.

Ogłoszenie archiwalne