Właściciel placówki dietetycznej

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska sieć poradni dietetycznych Przyjazny Dietetyk szuka partnerów do współpracy.

    Jesteś dietetykiem? Marzysz o własnym biznesie? Dołącz do nas i otwórz swój gabinet dietetyczny.

    Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem kierunku dietetyka otrzymasz dodatkowo 20% rabatu

    Z nami nie zaczynasz od zera!

    Oferujemy :

    Wsparcie

    • sprawdzony od lat model biznesowy
    • pomoc przy wyborze lokalizacji
    • wsparcie przy założeniu i wypromowaniu poradni na rynku lokalnym
    • wsparcie specjalistów z dziedziny: marketingu, IT, grafiki oraz dietetyki

    Marketing

    • bardzo dobrze wypozycjonowana strona główna
    • własna podstrona internetowa z kalendarzem wizyt
    • materiały brandowe i szkolenia
    • wsparcie i pomoc osobistego doradcy na każdym etapie

    Narzędzie IT

    • autorski, nowoczesne oprogramowanie do obsługi klienta
    • innowacyjna platforma dla klientów wraz z aplikacją: monitorowanie postępów terapii ,stały dostęp do jadłospisu, powiadomienia o wizytach kontrolnych
    • program do obsługi eventów

    Oczekiwania od partnera:

    • wykształcenia wyższego kierunek dietetyka lub pokrewne
    • odpowiedzialności i zaangażowania
    • przestrzeganie standardów Przyjaznego Dietetyka

    Zakres obowiązków :

    Kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami Przyjaznego Dietetyka

    • przeprowadzanie wizyt
    • układanie planów żywieniowych
    • weryfikacja efektów kuracji
    • motywacja do osiągnięcia wyznaczonych celów

    Przyjazną atmosferę

    • zgrany zespół
    • pomoc bardziej doświadczonych dietetyków
    • wyjazdy integracyjne
    Dlaczego warto dołączyć do nas?

    Gwarancja sukcesu! Blisko 100% dietetyków, którzy zaufali nam, prowadzą własne gabinety kilka lat. Osiągają rewelacyjne wyniki, stając się liderami i ekspertami w swoim obszarze działania.