Właściciel placówki dietetycznej

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski, lubelskie
  • Kierownik
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska sieć poradni dietetycznych Przyjazny Dietetyk szuka partnerów do współpracy.

    Jesteś dietetykiem? Marzysz o własnym biznesie? Dołącz do nas i otwórz swój gabinet dietetyczny.

    Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem kierunku dietetyka otrzymasz dodatkowo 20% rabatu

    Z nami nie zaczynasz od zera!

    Oferujemy :

    Wsparcie

    • sprawdzony od lat model biznesowy
    • pomoc przy wyborze lokalizacji
    • wsparcie przy założeniu i wypromowaniu poradni na rynku lokalnym
    • wsparcie specjalistów z dziedziny: marketingu, IT, grafiki oraz dietetyki

    Marketing

    • bardzo dobrze wypozycjonowana strona główna
    • własna podstrona internetowa z kalendarzem wizyt
    • materiały brandowe i szkolenia
    • wsparcie i pomoc osobistego doradcy na każdym etapie

    Narzędzie IT

    • autorski, nowoczesne oprogramowanie do obsługi klienta
    • innowacyjna platforma dla klientów wraz z aplikacją: monitorowanie postępów terapii ,stały dostęp do jadłospisu, powiadomienia o wizytach kontrolnych
    • program do obsługi eventów

    Oczekiwania od partnera:

    • wykształcenia wyższego kierunek dietetyka lub pokrewne
    • odpowiedzialności i zaangażowania
    • przestrzeganie standardów Przyjaznego Dietetyka

    Zakres obowiązków :

    Kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami Przyjaznego Dietetyka

    • przeprowadzanie wizyt
    • układanie planów żywieniowych
    • weryfikacja efektów kuracji
    • motywacja do osiągnięcia wyznaczonych celów

    Przyjazną atmosferę

    • zgrany zespół
    • pomoc bardziej doświadczonych dietetyków
    • wyjazdy integracyjne
    Dlaczego warto dołączyć do nas?

    Gwarancja sukcesu! Blisko 100% dietetyków, którzy zaufali nam, prowadzą własne gabinety kilka lat. Osiągają rewelacyjne wyniki, stając się liderami i ekspertami w swoim obszarze działania.