Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Właściciel Placówki Leasing-Experts

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leasing-Experts - firma funkcjonująca na rynku od 2010 r., uczestnik programu "RZETELNA FIRMA", "FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO" oraz "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI", członek Polskiej Organizacji Franczyzodawców,

    FILM O LEASING-EXPERTS

    w związku z budową sieci franczyzowej 200 oddziałów Leasing-Experts na terenie całej Polski poszukujemy partnerów do objęcia funkcji:

    Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Brodnica

    OBOWIĄZKI FRANCZYZOBIORCY

    • Budowa/Zarządzanie placówką Leasing-Experts na podległym terenie
    • Doradztwo/Sprzedaż klientom w uczciwy oraz profesjonalny sposób najkorzystniejsze produkty leasingowe oraz kredytowe na rynku
    • Nawiązywanie relacji biznesowych z producentami, dostawcami, dealerami
    • Współpraca z pracownikami korporacji leasingowych
    • Tworzenie własnych struktur sprzedażowych w Regionie
    • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach produktowo-sprzedażowych w Polsce organizowanych przez Leasing-Experts
    • Uczestnictwo w obowiązkowych bezpłatnych szkoleniach kwartalnych całej sieci Leasing-Experts
    • Budowa pozytywnego wizerunku marki Leasing-Experts na lokalnym rynku przedsiębiorstw

    Sunson

    OFERUJEMY

    • Wstępne, 6-dniowe szkolenie podstawowe w Centrali firmy Leasing-Experts we Wrocławiu + 2 dniowe dodatkowe w najlepszych oddziałach sieci.
    • Możliwość realizacji jednorazowych prowizji na poziomie 90 000 zł !!!
    • Kwartalne 3-dniowe  obowiązkowe szkolenia dla wszystkich franczyzobiorców sieci Leasing-Experts w jednym z ośrodków szkoleniowych w Polsce - Link do relacji foto: Szkolenie Kwartalne Uniejów 02-04.03.2018
    • Prowizje do 10 % + VAT (od wartości netto przedmiotu leasingu)
    • 7 systemów transakcyjnych online do spółek leasingowych
    • Możliwość samodzielnego podpisania umowy z klientem w imieniu funduszu leasingowego.
    • Oferta 17 firm leasingowych, 10 banków dla małych i średnich przedsiębiorstw,          5 firm faktoringowych (możliwość uzyskiwania stałego miesięcznego dochodu)
    • NOWOŚĆ !!!! Ubezpieczenia komunikacyjne (OC,AC), majątek, życie, biznes
    • NOWOŚĆ !!! Kredyty chwilówki do 10 000 zł
    • Zgłoszenia klientów wypełniane za pośrednictwem Wniosek kontaktowy-ONLINE oraz Infolinia 0801 przesyłane bezpośrednio do oddziałów w regionach
    • Własna/niezależna strona internetowa oddziału - zobacz oddział Poznań (kliknij)
    • Możliwość otwarcia kolejnych oddziałów Leasing-Experts w Polsce bez konieczności wpłacania wstępnej opłaty licencyjnej
    • Uczestnictwo we wspólnych ogólnopolskich akcjach marketingowych sieci Leasing-Experts
    • Pomoc przy opracowaniu business planu oraz koncepcji marketingowej placówki
    • Pomoc przy wyborze odpowiedniej lokalizacji oddziału
    • Wsparcie merytoryczne, marketingowe, sprawdzony know-how, dostęp do oferty najlepszych firm leasingowych w Polsce
    • Uzupełnienie oferty sprzedaży kredytami firmowymi, samochodowymi, hipotecznymi, gotówkowymi, (prowizje do 25 % wartości kredytu) oraz faktoring
    • Opieka specjalisty ze strony Leasing-Experts podczas 5-letniej umowy franczyzowej
    • Przeszkolenie mobilnych doradców klienta dla Twojego Oddziału
    • Zintegrowany system wsparcia sprzedaży poprzez system CRM oraz Intranet
    • Umowę franczyzową zgodą z Europejskim Kodeksem Etyki Franczyzowej
    • Karta Multisport - Benefit System - dostęp do ośrodków sportowych na terenie całej kraju

    WYMAGANIA

    • Osobiste zaangażowanie franczyzobiorcy w prowadzenie i rozwój Placówki LE
    • Posiadanie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej
    • Samochód
    • Niekaralność
    • Dyspozycyjność

    OPŁATY FRANCZYZOWE

    Wstępna opłata franczyzowa:

    5 000 zł + VAT

    Miesięczna opłata licencyjna:

    250 zł + VAT

    REKRUTACJA

    Osoby zainteresowane otwarciem własnego oddziału franczyzowego Leasing-Experts proszone są o przesłanie  CV na maila: rekrutacja@leasing-experts.pl