Właściciel Placówki Leasing-Experts

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Pisz, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leasing-Experts - firma funkcjonująca na rynku od 2010 r., uczestnik programu "RZETELNA FIRMA", "FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO" oraz "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI", członek Polskiej Organizacji Franczyzodawców,

    FILM O LEASING-EXPERTS

    w związku z budową sieci franczyzowej 200 oddziałów Leasing-Experts na terenie całej Polski poszukujemy partnerów do objęcia funkcji:

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Pisz, Szczytno

    OBOWIĄZKI FRANCZYZOBIORCY

    • Budowa/Zarządzanie placówką Leasing-Experts na podległym terenie
    • Doradztwo/Sprzedaż klientom w uczciwy oraz profesjonalny sposób najkorzystniejsze produkty leasingowe oraz kredytowe na rynku
    • Nawiązywanie relacji biznesowych z producentami, dostawcami, dealerami
    • Współpraca z pracownikami korporacji leasingowych
    • Tworzenie własnych struktur sprzedażowych w Regionie
    • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach produktowo-sprzedażowych w Polsce organizowanych przez Leasing-Experts
    • Uczestnictwo w obowiązkowych bezpłatnych szkoleniach kwartalnych całej sieci Leasing-Experts
    • Budowa pozytywnego wizerunku marki Leasing-Experts na lokalnym rynku przedsiębiorstw

    Sunson

    OFERUJEMY

    • Wstępne, 5-dniowe szkolenie podsawowe w Centrali firmy Easing-Experts we Wrocławiu.
    • Możliwość realizacji jednorazowych prowizji na poziomie 90 000 zł !!!
    • Kwartalne 3-dniowe  obowiązkowe szkolenia dla wszystkich franczyzobiorców sieci Leasing-Experts w jednym z ośrodków szkoleniowych w Polsce - Link do relacji foto: Szkolenie Kwartalne Uniejów 02-04.03.2018
    • Prowizje do 10 % + VAT (od wartości netto przedmiotu leasingu)
    • 7 systemów transakcyjnych online do spółek leasingowych
    • Możliwość samodzielnego podpisania umowy z klientem w imieniu funduszu leasingowego.
    • Oferta 17 firm leasingowych, 10 banków dla małych i średnich przedsiębiorstw,          5 firm faktoringowych (możliwość uzyskiwania stałego miesięcznego dochodu)
    • NOWOŚĆ !!!! Ubezpieczenia komunikacyjne (OC,AC), majątek, życie, biznes
    • NOWOŚĆ !!! Kredyty chwilówki do 10 000 zł
    • Zgłoszenia klientów wypełniane za pośrednictwem Wniosek kontaktowy-ONLINE oraz Infolinia 0801 przesyłane bezpośrednio do oddziałów w regionach
    • Własna/niezależna strona internetowa oddziału - zobacz oddział Poznań (kliknij)
    • Możliwość otwarcia kolejnych oddziałów Leasing-Experts w Polsce bez konieczności wpłacania wstępnej opłaty licencyjnej
    • Uczestnictwo we wspólnych ogólnopolskich akcjach marketingowych sieci Leasing-Experts
    • Pomoc przy opracowaniu business planu oraz koncepcji marketingowej placówki
    • Pomoc przy wyborze odpowiedniej lokalizacji oddziału
    • Wsparcie merytoryczne, marketingowe, sprawdzony know-how, dostęp do oferty najlepszych firm leasingowych w Polsce
    • Uzupełnienie oferty sprzedaży kredytami firmowymi, samochodowymi, hipotecznymi, gotówkowymi, (prowizje do 25 % wartości kredytu) oraz faktoring
    • Opieka specjalisty ze strony Leasing-Experts podczas 5-letniej umowy franczyzowej
    • Przeszkolenie mobilnych doradców klienta dla Twojego Oddziału
    • Zintegrowany system wsparcia sprzedaży poprzez system CRM oraz Intranet
    • Umowę franczyzową zgodą z Europejskim Kodeksem Etyki Franczyzowej
    • Karta Multisport - Benefit System - dostęp do ośrodków sportowych na terenie całej kraju

    WYMAGANIA

    • Osobiste zaangażowanie franczyzobiorcy w prowadzenie i rozwój Placówki LE
    • Posiadanie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej
    • Samochód
    • Niekaralność
    • Dyspozycyjność

    OPŁATY FRANCZYZOWE

    Wstępna opłata franczyzowa:

    10000zł +VAT

    Miesięczna opłata licencyjna:

    250 zł + VAT

    REKRUTACJA

    Osoby zainteresowane otwarciem własnego oddziału franczyzowego Leasing-Experts proszone są o przesłanie  CV przez kliknięcie przycisku APLIKUJ

    rekrutacja@leasing-experts.pl

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEASING EXPERTS DIRECT SP Z O O (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez LEASING EXPERTS DIRECT SP Z O O danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem bartosz.brzakala@leasing-experts.pl

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwudziestu czterech miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dwudziestu czterech miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.