Właściciel placówki multiagencji ubezpieczeniowej

CUK Ubezpieczenia

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pod szyldem CUK Ubezpieczenia poprowadzisz własną placówkę ubezpieczeniową.

  • Osiągniesz zyski sprzedając ubezpieczenia z oferty 30 Towarzystw.

  • Będziesz dbał o najwyższą jakość usług świadcząc je zgodnie ze standardem CUK Ubezpieczenia.

Nasze wymagania

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej utworzenia.

  • Chęć do rozwoju w branży ubezpieczeniowej.

  • Entuzjazm, otwartość i poważne podejście do rozwoju swojego biznesu.

To oferujemy

  • Gwarantujemy szybki proces startu – już 2 spotkania pozwolą Ci na podjęcie działania.

  • Od 7 do 21 dni, to czas, który potrzebujesz na otwarcie placówki.

  • Wesprzemy Cię w całym procesie otwarciowym, od pomocy w wyborze lokalu, przez darmowy projekt jego aranżacji, po koordynację zamówień mebli i oznakowania.

  • Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego od początku otrzymasz wsparcie marketingowe – wypozycjonujemy Twoją placówkę w wyszukiwarkach i w Social Mediach.

  • Pomożemy Ci rozwijać swoją wiedzę i umiejętności – gwarantujemy udział w licznych szkoleniach w ramach Akademii Ubezpieczeń CUK, a także szkoleń online i webinarów.

  • Gwarantujemy ekspercką pomoc - w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym Wsparciem Sprzedaży, a także specjalistycznymi Działami: Biznes, Życie i Agro.

  • Jesteśmy na rynku ponad 20 lat, posiadamy 500 placówek w całej Polsce i współpracuje z nami blisko 3 tysiące Agentów.

  • Posiadamy najnowocześniejszy, zintegrowany system obsługi klienta.

  • Masz do wyboru różne modele współpracy, w tym: Placówka Franczyzowa i Punkt Partnerski – w zależności czy chcesz wystartować z nowym biznesem, czy rozwinąć już istniejący.

  • Udostępnimy Ci program lojalnościowy PAYBACK - będziesz mieć możliwość naliczania klientom punktów PAYBACK do każdej polisy, a klienci będą mogli wykorzystać swoje uzbierane punkty u różnych Partnerów, żeby obniżyć koszt swojej polisy.

  • Prowadzimy ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV oraz w innych kanałach (prasa, radio, social media i inne).

  • Otrzymasz dostęp do platformy zakupowej z licznymi gadżetami dla klientów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • udział w konkursach

Pracujesz mniej!

Gwarantujemy Ci szereg korzyści systemowych. Dzięki nowoczesnym technologiom, które masz do dyspozycji podczas codziennej pracy i automatyzacji wielu procesów – pracujesz mniej!

Oto niektóre z nich:

• dostaniesz dostęp do najlepiej rozwiniętego technologicznie na rynku narzędzia porównującego oferty. Wszystkie polisy wystawisz z jednego systemu, bez tracenia czasu na ich ewidencję w bazie,

• dzięki aplikacji mobilnej w łatwy i szybki sposób wczytasz do systemu wszystkie dane i załatwisz sprawy okołosprzedażowe,

• korzystając z naszych porównywarek: Komunikacyjnej, Nieruchomości, Turystycznej, Życiowej, NNW Szkolnego i Rowerzysty, porównasz ceny i zakresy praktycznie wszystkich polis,

• dzięki doskonałemu systemowi CRM skorzystasz ze zautomatyzowanych wysyłek sms, mailingów i listów, oszczędzając czas i osiągając wysoki współczynnik utrzymania klienta.

Zarabiasz więcej!

Dzięki współpracy z CUK Ubezpieczenia masz dostęp do ofert 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu! Jako jedyni umożliwiamy również dostęp do Towarzystw Ubezpieczeniowych z ofertą Direct. Od sprzedaży gwarantujemy atrakcyjne, wysokie prowizje podstawowe, ale to nie wszystko:

• brak planu sprzedaży – Ty decydujesz w jakim tempie rozwijasz swój biznes,

• unikalne programy bonusowe, które umożliwiają zwiększenie prowizji za sprzedaż wybranych grup ryzyk,

• liczne akcje promocyjne wspierające sprzedaż,

• nagrody finansowe dla najlepszych,

• prowizja zawsze na czas,

• gwarancja 100% zaczytania prowizji z polis wznowionych samodzielnie przez klientów w Towarzystwach.

• zapewniamy pełen monitoring Twojego biznesu, widzisz prognozy i osiągnięcia.

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od ponad 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja 2020 r., Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy