Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Właściciel Poradni Dietetycznej

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2019-05-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PORADNIA ODCHUDZANIA I ODŻYWIANIA HEALTHY LIFESTYLE KAROLINA PRZYBYŁ

    Rozpoczęła się rekrutacja do Projektu Dyrektorskiego w Zespole Poradni ze Znakiem Jakości COiO.

    Poszukujemy kandydata do otwarcia własnej Poradni Żywieniowo- Suplementacyjnej.

    Dietetyk we własnej Poradni Dietetycznej

    Miejsce pracy: Łódź

    Co robimy:

    • Poprzez łączenie dietetyki, psychologii i rozwoju osobistego pomagamy naszym klientom osiągnąć osobiste cele i utrzymać efekty w szerszej perspektywie czasu.
    • Jesteśmy jedną z najczęściej rekomendowanych placówek dietetycznych, co świadczy o dużym zaufaniu klientów do naszych rozwiązań.
    • Pomagamy osiągnąć satysfakcję zawodową poprzez dostęp do wypracowanego know-how, sprawdzonych modeli pozyskania i prowadzenia klienta, przygotowujemy do prowadzenia działalności gospodarczej w charakterze własnej, dochodowej poradni.
    • Nasi klienci chudną na lata, wygodnie i zdrowo. Dotychczas schudli ponad 110 ton! Sprawdź --> coio.pl

    Zadania:

    • przeprowadzanie analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników,
    • prowadzenie konsultacji diagnostycznych,
    • prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych,
    • prowadzenie kursów odchudzania i zdrowego odżywiania,
    • udział w lokalnych akcjach profilaktycznych,
    • przygotowywanie materiałów dla klientów.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe z zakresu żywienia/dietetyki lub gotowość do uzupełnienia wiedzy,
    • duch przedsiębiorczości – dążenie do sukcesu,
    • chęć rozwoju i zaangażowanie,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność budowania relacji,
    • wysoka kultura osobista,
    • komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód.

    Oferujemy:

    • możliwość nauczenia się krok po kroku zawodu dietetyka w praktyce,
    • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,
    • pomoc przy założeniu i wypromowaniu gabinetu na rynku lokalnym,
    • prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu ze stałą opieką na każdym kroku działalności,
    • nowatorską ofertę łączącą dietetykę, suplementację, psychologię i rozwój osobisty,
    • stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,
    • liczne szkolenia (dietetyka, psychologia, coaching) i pomoc w rozwoju zawodowym,
    • elastyczny grafik pracy,
    • pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poradnia Odchudzania i Odżywiania Healthy Lifestyle Karolina Przybył zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.