Oferta pracy

Właściciel Punktu Kurierskiego

Pakersi

  • Poznań, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Kalisz, Piła, Konin, Czarnków, Chodzież

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Sieć punktów kurierskich poszukuje Partnerów Biznesowych chcących rozwijać własny biznes w ramach współpracy franczyzowej Pakersi.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie punktu usług kurierskich

- wsparcie Klientów w procesie nadawania i odbioru przesyłek

- sprzedaż aktualnej oferty

- obsługa systemu nadawczo-odbiorczego

- zarządzanie dokumentacją niezbędną do realizacji usług.

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza

  • chęć prowadzenia biznesu w sieci franczyzowej i osiągnięcia niezależności finansowej

  • pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji.

To oferujemy

  • wejście na rynek usług kurierskich, cechujący się jednym z największych potencjałów wzrostu

  • modele pracy dopasowane do potrzeb

  • efektywny koncept pozwalający na niezależność finansową

  • niski próg inwestycji

  • program optymalizacji liczby klientów

  • wsparcie marki o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • sprawdzone know how

  • opieka doświadczonego zespołu specjalistów

  • szeroka oferta pozwalająca dotrzeć do dużej liczby odbiorców

  • biznes sprawdzony przez blisko 200 Franczyzobiorców

  • bezpłatne szkolenia operacyjne i sprzedażowe.

O nas

Pakersi to ogólnopolska marka, która za cel postawiła sobie kompleksową obsługę logistyczną na najwyższym poziomie. Jako firma z bogatym doświadczeniem i podmiot o ugruntowanej pozycji rynkowej, od blisko 10 lat, dostarcza swoim Partnerom Biznesowym sprawdzonych i efektywnych rozwiązań w obszarze usług kurierskich. Tylko w ciągu ostatniego roku uzyskała 45% udziału w otwarciach nowych placówek w branży, zwiększyła sprzedaż o 265% i powiększyła zespół trzykrotnie. Niemal w każdym tygodniu na mapie Polski otwiera się nowa placówka marki Pakersi.

Więcej informacji o tym, jak działają punkty kurierskie można znaleźć na: https://www.youtube.com/watch?v=JZZzCJhp2lY