Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel Studia EMS

STUDIO SYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Sieć punktów treningowych EMS poszukuje Partnerów Biznesowych chcących rozwijać własny biznes w ramach współpracy franczyzowej Studio Synergy Franchise.

Studio Synergy oferuje kameralne treningi personalne EMS w butikowych studiach z trenerem i maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, z zachowaniem dodatkowych zabezpieczeń.

Indywidualna usługa, w dzisiejszych niepewnych czasach zapewnia bezpieczny i stabilny biznes.

Nasze wymagania

  • Posiadanie zaplecza finansowego na poziomie od 95 000 zł netto,

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

  • Chęć rozwoju i zaangażowanie,

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji.

To oferujemy

  • Dwa dostępne koncepty franczyzowe, dostosowane do możliwości i potrzeb inwestora,

  • Współpracę z jedną z sieci, która posiada największe doświadczenie w EMS w Polsce,

  • Pomoc w wyborze oraz aranżacji lokalu,

  • Prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu pod stałą opieką centrali,

  • Stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,

  • Zysk nawet na poziomie 20 000 zł miesięcznie,

  • Pomoc w rekrutacji zespołu do Twojego lokalu,

  • Dostęp do licznych szkoleń,

  • Sprawdzone know-how,

  • Wsparcie marketingowe,

  • Dostęp do zaawansowanych narzędzi cyfrowych,

  • Wsparcie opiekuna franczyzowego.

  • Potencjalni partnerzy biznesowi proszeni są o kontakt z CEO Studia Synergy, Bartłomiejem Stankiem, pod numerem +48 514 514 179.

Studio Synergy to sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce, która oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody EMS (Electrical Muscle Stimulation).

Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Wyznacza on trendy i tworzy nową branżę - połączenie treningu z medycznym podejściem.

Jako jedni z pionierów tej metody treningowej w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami jedynej na świecie, niemieckiej akademii szkoleniowej, specjalizującej się w treningu EMS.

System franczyzowy Synergy oferuje swoim franczyzobiorcom szereg korzyści, które nie są dostępne dla start-upów. Oferujemy pełne szkolenie franczyzobiorcy, obejmujące m.in. naukę prowadzenia biznesu, zarządzania ludźmi, kontroli i analizy wskaźników czy używania narzędzi cyfrowych. Szkolimy także przyszłych pracowników studia, weryfikując wiedzę egzaminem. Franczyzobiorca otrzymuje nasze know-how zawarte w procedurach i procesach, które należy wdrożyć, aby osiągnąć sukces. Design studia EMS, przemyślany centralny marketing, pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji i wykończeniu lokalu - to tylko niektóre elementy wsparcia, które oferujemy.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci: https://youtu.be/82CA7spe1iw

Przewiń do profilu firmy