Logo Pracuj.pl

Właściciel szkoły języka angielskiego

Early StageO firmie

  • Jastrzębia Góra (pow. pucki; gm. Władysławowo)
    Jastrzębia Góra (pow. pucki; gm. Władysławowo), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jesteś anglistą, który szuka dla siebie nowej drogi? Myślisz o zrealizowaniu marzenia o własnej szkole? Mamy dla Ciebie sprawdzony patent na start!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i sprawdzonego scenariusza. Pomożemy Ci zbudować bezpieczny biznes od podstaw, bez zbędnego ryzyka i niepewności. Zajmiemy się tym kompleksowo – od wsparcia metodycznego po marketing, administrację, HR oraz IT. Robimy to z powodzeniem od wielu lat.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Early Stage to lider na rynku zajęć pozalekcyjnych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży. Działamy zgodnie z podejściem growth-mindset. Ucząc angielskiego, jednocześnie rozwijamy w uczniach kompetencje przydatne w innych obszarach życia.

Od 29 lat rozwijamy markę na terenie całej Polski, współpracuje z nami 140 franczyzobiorców, a nasza społeczność stale się powiększa. Centrala Early Stage to 50 osób i 7 wyspecjalizowanych działów, których zadaniem jest rozwijanie naszej oferty oraz codzienne wspieranie franczyzobiorców. W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak: rozwój, autentyczność, relacje i zaangażowanie. Oddziały szkoły w całej Polsce tworzą osoby, którym bliskie są przede wszystkim pasja uczenia, potrzeba rozwoju oraz autentycznego kontaktu z uczniem.

Nasze wymagania

  • szukamy zaangażowanych lektorów języka angielskiego, doświadczonych w pracy z dziećmi, szukających odpowiedniego dla siebie miejsca w biznesie;
  • szukamy nauczycieli języka angielskiego pełnych pasji;
  • do współpracy zapraszamy również osoby związane z edukacją, znające język angielski w stopniu zaawansowanym;
  • z chęcią porozmawiamy z osobami, które z wykształcenia nie są anglistami, ale posiadają doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży;
  • franczyza Early Stage to propozycja współpracy dla osób znających język polski w stopniu zaawansowanym;
  • zwracamy uwagę na zorientowanie na biznes oraz dobrą organizację pracy;
  • cenimy sobie chęć rozwoju i podejmowania wyzwań.

To oferujemy

  • możliwość działania ze znaną marką;
  • sprawdzony model współpracy, który pozwala na wzajemny rozwój;
  • bogaty know-how (metodyczny, marketingowy, HR’owy oraz administracyjny);
  • strategię promocji i rozwoju szkoły;
  • dostęp do dokumentów prawnych i administracyjnych;
  • brak opłaty wstępnej i korzystne warunki finansowe;
  • obszerny pakiet szkoleń i całoroczną opiekę metodyczną naszych ekspertów;
  • szczegółowo zaplanowane ścieżki edukacyjne dla dzieci w wieku 3-19 lat;
  • autorskie materiały, które będą wsparciem w realizowaniu naszej metody nauczania;
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych;
  • aplikację z muzyką kursową, e-dziennik, umowy online, e-sekretariat, system windykacji i system do tworzenia planów zajęć.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Etap I - Wypełniasz aplikację

2

Etap II - Poznajemy się

3

Etap III - Omawiamy warunki współpracy i podpisujemy umowę

4

Etap IV - Szkolimy i przygotowujemy Cię do startu

5

Etap V - Otwierasz swoją szkołę

Dołącz do nas!

Wiemy, że dobra edukacja dzieci wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach uczniów. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Przez cały rok nasi franczyzobiorcy oraz nauczyciele mają dostęp do darmowych szkoleń - stacjonarnych lub online oraz pełnego wsparcia metodycznego. Jesteśmy dumni, że nasze działania zwłaszcza podczas pandemii docenili specjaliści od spraw zatrudnienia i dobrych praktyk pracodawców. Przeczytaj więcej tutaj: https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/

Myślisz o założeniu własnej szkoły językowej? Dołącz do społeczności franczyzobiorców Early Stage. Z nami łatwo przejdziesz do działania, aby zrealizować marzenie o własnej szkole!

Odezwij się, porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach.

Sprawdzimy, czy nasz model współpracy, będzie dla Ciebie odpowiedni.

Zapraszamy Cię do naszej nauczycielskiej galaktyki na niesamowicie ciekawą misję z bezpiecznym startem i miękkim lądowaniem :-) Wybierz filię Early Stage w dogodnej dla siebie lokalizacji, zapnij pasy i APLIKUJ

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Założyła ją nauczycielka i autorka materiałów - Joanna Zarańska, dla której jakość nauczania zawsze stała na pierwszym miejscu. Dziś misja jest kontynuowana i rozwijana przez córkę - Tonię Bochińską. Fundamentem Early Stage jest system wartości oparty na: relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku.

Cały czas intensywnie się rozwijamy. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie w mieszkaniu, jako mała rodzinna firma. Dziś prowadzimy niemal 850 placówek w całej Polsce, w których uczymy 50.000 uczniów. Współpracuje z nami 140 właścicieli szkół oraz ponad 1000 nauczycieli.

Działamy na zasadzie franczyzy, a filie naszej szkoły otwierają angliści. Większość z nich współpracowała z nami jako lektorzy. Dziś mają własne szkoły Early Stage na bezpiecznych warunkach finansowych i bez opłaty wstępnej.

Właściciel szkoły języka angielskiego, Jastrzębia Góra (pow. pucki; gm. Władysławowo)