Oferta pracy

WMS Key User

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Adamów (pow. grodziski)

    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień będziesz wspierać operacje w rozwiązywaniu pojawiających się bieżących problemów systemowych / błędów w celu utrzymania ciągłości produkcji

  • Zajmiesz się powadzeniem analiz systemowych i wydajnościowych systemu WMS w FC - WMS pierwsza linia wsparcia

  • Będziesz raportować jak i kiedy problem się pojawił, logować problemy i rozwiązania

  • Zaangażujesz się w planowanie testów systemowych WMS, WCS

  • Weźmiesz udział w testach integracyjnych oraz testach akceptacyjnych w imieniu FC

  • Zajmiesz sie przygotowywaniem dokumentacji testów i wyników

  • Zaangażujesz się w analizę występujących problemów systemowych, definiowaniu root causes

  • Będziesz przygotowywać macierze treningowej Develop training matrix

  • Zajmiesz się organizacją szkoleń systemowych dla FC

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku obsługi systemów klasy WMS

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom na poziomie komunikatywnym (B1)

  • Ukończone studia wyższe: Informatyczne, Techniczne, Logistyczne

  • Dobra znajomość procesów logistycznych

  • Dobra znajomość systemów WCS, Excel, znajomość SQL - mile widziana

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zorientowanie na potrzeby klienta

  • Dobra komunikacja i umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro

  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce

  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą.