Oferta pracy

WMS Solution Team Manager

Allegro

  • Adamów (pow. grodziski)

    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 05 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zespół Key Userów oraz System Operatorów związany z bieżącą konfiguracją i development'em systemu WMS

  • Będziesz managerem zespołu, który jest pierwszą ekspercką linią wsparcia dla operacji w magazynie w celu utrzymania ciągłości procesów i produkcji

  • Będziesz blisko współpracować z właścicielem biznesowym WMS oraz kierownictwem operacyjnym

  • Weźmiesz aktywny udział w tworzeniu i rozwijaniu narządzi systemowych do optymalnego zarzadzania magazynem

  • Zadbasz o spójność systemów magazynowych i będziesz aktywnie uczestniczyć w implementacji systemu w nowych jednostkach

  • Będziesz współtworzyć rozwiązania systemowe i nadzorować ich wdrażanie w operacjach

Nasze wymagania

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy na systemach WMS na podobnym stanowisku związanym z konfiguracją i development'em systemu WMS

  • Doskonale czują się w organizacji pracy zespołu (ok 10 osób) i posiadają doświadczenia managerskie

  • Dobrze znają systemy WCS, Excel oraz SQL

  • Rozumieją procesy magazynowe i sprawnie łączą je z systemowymi działaniami i rozwiązaniami w WMS

  • Znają język angielski w mowie i piśmie poziom na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Ukończyły studia wyższe: Informatyczne, Techniczne, Logistyczne

  • Posiadają dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Są zorientowane na potrzeby klienta

  • Z zaangażowaniem i nastawieniem na szukanie rozwiązań podchodzą do wyzwań

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro

  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce

  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą.