Oferta pracy

WMS Solutions Specialist

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PLSQL (Oracle)

  • BY Dispatcher WMS

  • WMS

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja procesów w systemie informatycznym (w szczególności BY Dispatcher WMS),

  • Opracowanie oraz testowanie rozwiązań informatycznych optymalizujących operacje magazynowe,

  • Udział w projektach wdrożenia nowych klientów w roli specjalisty/wdrożeniowca,

  • Prowadzenie testów oraz szkoleń,

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,

  • Bliska współpraca z działem IT,

  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej,

  • Współpraca z dostawcami systemów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność myślenia analitycznego i procesowego,

  • Duża motywacja do pracy oraz poszukiwania optymalnych rozwiązań,

  • Elastyczność w działaniu i znajdowaniu nieszablonowych rozwiązań,

  • Znajomość SQL/PLSQL (Oracle),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (w mowie i piśmie),

  • Znajomość BY Dispatcher WMS (RedPrairie/JDA Dispatcher DLx) lub innego systemu WMS,

  • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych (będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w branży TSL (logistyka kontraktowa),

  • Bardzo dobra znajomość Excel.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy