Oferta pracy

WMS Support Specialist (Specjalista Wsparcia WMS)

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PLSQL

  • Oracle

  • Excel

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemu WMS

  • Konfiguracja procesów w systemie informatycznym (w szczególności WMS)

  • Analiza potrzeb biznesowych, funkcjonalnych, systemowych klientów wewnętrznych

  • Bliska współpraca z działem IT

  • Tworzenie scenariuszy, prowadzenie i koordynacja testów

  • Szkolenie użytkowników końcowych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie raportów przy użyciu Jasper Reports

Nasze wymagania

  • Umiejętność myślenia analitycznego i procesowego

  • Duża motywacja do pracy oraz poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Umiejętność pracy z aplikacjami na komputerze

  • Komunikatywność

  • Znajomość SQL/PLSQL (Oracle)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (w mowie i piśmie)

  • Bardzo dobra znajomość Excel (VBA)

Mile widziane

  • Znajomość BY Dispatcher WMS (RedPrairie/JDA Dispatcher DLx)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy