Logo Pracuj.pl

WMS System Specialist

ManpowerO firmie

  • Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja między działowa i zarządzanie magazynem
  • Współpraca pomiędzy logistyką operacyjną, magazynową a działem IT
  • Wykonywanie i dokumentowanie testów biznesowych
  • Planowanie i wdrażanie szkoleń użytkowników w lokalizacjach magazynowych
  • Parametryzacja systemów informatycznych
  • Kontakt z kluczowymi użytkownikami

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość i doświadczenie w sektorze logistyki ​​​​​
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Znajomość języka Visual Basic for Application będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi systemów WMS oraz aplikacji MS Office - Excel, PowerPoint, Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • Komunikatywność i zorientowanie na zespół
  • Niezawodność, elastyczność i zaangażowanie
  • Samodzielność, sumienność i własna inicjatywa
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Długofalowe zatrudnienie w nowopowstałym centrum logistycznym w Świebodzinie
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i niepowtarzalną możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
WSS/080/JKA

WMS System Specialist, Świebodzin