Oferta pracy

WordPress Developer

Pracuj.pl dla Firm

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • CSS

  • PHP

O projekcie

Jako nowy programista specjalizujący się w WordPressie staniesz się atutem zespołu i będziesz pracować w dynamicznej i płaskiej strukturze zespołu programistów. Większość klientów to międzynarodowe organizacje, głównie zlokalizowane w Szwecji, dla których projekty będziesz realizował w 100% zdalnie lub jeśli będziesz wolał pracować hybrydowo/stacjonarnie, z biura w Krakowa.

Codzienna praca może różnić się z dnia na dzień, będziesz tworzyć i utrzymywać strony internetowe oraz opracowywać wymagające rozwiązania dla największych firm na świecie.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych lub dostosowywanie istniejących wtyczek i motywów

  • opracowywanie kodu i rozwiązywanie problemów ze stronami WordPress

  • ścisła współpraca z klientami lub kierownikiem projektu

  • wsparcie w projektowaniu i budowaniu stron internetowych WordPress

  • zapewnienie efektywnego utrzymywania stron internetowych klientów

  • tworzenie sklepów WooCommerce i podłączanie bramek płatności

Nasze wymagania

  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu stron WordPress

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • praktyczna znajomość CSS3, PHP

  • umiejętność pracy z motywami potomnymi

  • znajomość działania domyślnego systemu szablonów WordPress (strony pojedyncze, archiwalne, pętla itp.)

  • doświadczenie w tworzeniu sklepów WooCommerce (ustawianie bramek płatności, sposobów dostawy, podatków, obszarów operacyjnych itp.)

  • podstawowa znajomości Advanced Custom Fields lub posługiwanie się metazapytaniami (klucze, wartości)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Praca w skandynawskiej firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Elastyczne okresy urlopowe

  • Szkolenia wewnętrzne i kursy

  • Duże możliwości rozwojowe/ awansu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Nasz klient to softwarehouse z główną siedzibą w Szwecji oraz kilkoma oddziałami w Polsce. Jako grupa specjalistów, wspierają klientów indywidualnych w zakresie usług związanych z obszarami HR, sprzedażą oraz technologiami wspierającymi rozwój biznesu. W związku z rozwojem oddziału w Krakowie, poszukujemy specjalisty WordPress, który dołączy do kameralnego zespołu programistów.

Przewiń do profilu firmy