Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wordpress developer

KRAJOWE CENTRUM EDUKACYJNE sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • PHP

  • WordPress 5.x

  • WooCommerce 4.x

Mile widziane

  • Learn Dash 3.x

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa i tworzenie nowych funkcjonalności e-learningowych,

  • implementacja oraz modyfikacja pluginów do WordPressa,

  • usprawnianie i utrzymanie platformy opartej na WordPress, Woocommerce i Learndash.

Nasze wymagania

  • znajomość WordPress 5.x / Woocommerce 4.x,

  • umiejętność rozszerzania funkcjonalności gotowych pluginów,

  • znajomość HTML/CSS,

  • znajomość PHP na poziomie umożliwiającym modyfikację istniejącego kodu,

  • mile widziana znajomość MySQL,

  • mile widziane doświadczenie z LMS - Learn Dash 3.x,

  • znajomość optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO,

  • znajomość optymalizacji stron internetowych pod kątem UX,

  • potrafisz samodzielnie organizować własną pracę (planowanie, działanie, raportowanie),

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • dbałość o szczegóły,

  • komunikatywność i otwartość na zmiany,

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • formę zatrudnienia B2B,

  • pracę zdalna,

  • pracę w przyjaznej atmosferze z kreatywnym i wspierającym zespołem.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy niezależną organizacją, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie nowoczesnej edukacji praktycznej. Dostarczamy usługi szkoleniowe i edukacyjne na najwyższym poziomie. Koncentrujemy się na nauce konkretnych, praktycznych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy